• Ново
Мислител Статуата Тишината Е Злато Модерен Декор Креативна Апстрактна Уметничка Фигурина

Мислител Статуата Тишината Е Злато Модерен Декор Креативна Апстрактна Уметничка Фигурина

Buyers rating:
DEN 512.48

Износ

Карактеристики : *Понекогаш тишината е помоќна од јазикот, Ова е добар потсетник и статуа за образование, потсетувајќи ги луѓето за важноста да молчат и да размислуваат длабоко.*Тоа е кристализација на човечката мудрост и целосно ја отелотворува човечката креативност и уметничка природа.* Изработен е од висококвалитетна смола и песочник, незагадувачки, издржлив и нема да избледи .* Апстрактен уметнички дизајн, генијален дизајн на исечоци, живописен модел на гестови за лице, различни нивоа, едноставен и јасен преглед на линијата, силен стереоскопски ефект.* Погоден за различен стил на декорација на куќата . Можете да го поставите на полици, полици за книги, шалтери, клупи, работни површини, рамки за партиции или на тремови, трпезарии, дневни соби, спални соби, канцеларии, студии.Спецификации : Име На Производ : Мислител Статуематеријал : Смола, Песочник Боја : Злато, Сребро, Бело : 34*11.5*12.5 cm Package Вклучуваат : 1* Мислител Статуа.Забелешка : ве Молиме проверете ја големината пред да ја нарачате ставката.Други додатоци демо на сликата не е вклучена.Ве молиме погледнете го мерењето. Малата грешка во мерењето е дозволена во нормален опсег.Може да има мала разлика во бојата поради мониторот, камерата или други фактори, ве молиме погледнете ја физичката ставка. Мислител Статуа Тишина Е Злато Модерен Декор Креативна Апстрактна Уметничка Фигурина. Висококвалитетен производ, секој процес е строго имплементиран во согласност со стандардите на процесот. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви го решиме.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нордиска Апстрактна Скулптура Карактер Фигурини Смола Статуи Домашна Декорација Дневна Соба Канцеларија Биро Декорација Подарок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нордиска Апстрактна Скулптура Карактер Фигурини Смола Статуи Домашна Декорација Дневна Соба Канцеларија Биро Декорација Подарок

100% сосема нов и висок квалитет.Висок квалитет, заштита на животната средина, извонредна изработка и одл�

DEN 335.68
Зачувани Роза Божиќ Роденденски Подароци За Жени Мајка Баба Сопруга, Стакло Ангел Фигурини Подароци Со Убави Цвеќиња За Девојка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зачувани Роза Божиќ Роденденски Подароци За Жени Мајка Баба Сопруга, Стакло Ангел Фигурини Подароци Со Убави Цвеќиња За Девојка

Спецификација : Материјал : стакло + цветни парчиња Пакет Листа : 1х Ангел роуз 1x Црвена Кутија За Подароц

DEN 143.84
Среќен Датум Смола Стои Статуа Висина Елени Животни Скулптура Градина Уметност Декор Двор Украс Тревник Градина Надворешен Двор
  • Ново
Оценка на клиентот:

Среќен Датум Смола Стои Статуа Висина Елени Животни Скулптура Градина Уметност Декор Двор Украс Тревник Градина Надворешен Двор

Опис : Со живописен дизајн и фина изработка, оваа животинска фигурина може да биде добар роденденски по�

DEN 1.00
Држач За Животни Морон Фигурина Мачки Играчка Пристаниште Маса Лулка Монтирање Биро Минијатурен Држач За Држач За Мачки Држач
  • Ново
Оценка на клиентот:

Држач За Животни Морон Фигурина Мачки Играчка Пристаниште Маса Лулка Монтирање Биро Минијатурен Држач За Држач За Мачки Држач

Опис  Изработен од врвен материјал, еколошки, безбеден на долг рок употреба Уникатен дизајн и одлична и�

DEN 3.33
Верверица Градина Животински Фигурини Минијатурна Фигурина Мини Фигура Смола Украс Колекционерски Декор Модел Скулптура Самовила
  • Ново
Оценка на клиентот:

Верверица Градина Животински Фигурини Минијатурна Фигурина Мини Фигура Смола Украс Колекционерски Декор Модел Скулптура Самовила

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

DEN 1.33
Симулација На Моделот Доберман Доживотна Статична Статична Статуа На Животни За Кучиња Фигурина Украс На Работната Површина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Симулација На Моделот Доберман Доживотна Статична Статична Статуа На Животни За Кучиња Фигурина Украс На Работната Површина

Описr r Овој производ е модел на куче, направен од премиум материјал Одликуван со одлична изработка и неж

DEN 7072.00