• Ново
Минијатурни Животински Фигурини Со Тематика На Океанот Градинарски Микро Пејзаж Орнамк W1Z0

Минијатурни Животински Фигурини Со Тематика На Океанот Градинарски Микро Пејзаж Орнамк W1Z0

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Опис : морски животни, ајкули со чекан, морски зајаци, делфини, крокодили, желки, ајкули од лимон, шестоаголници, бели нарвали, зраци, октоподи карактеристики : Материјал : смола : примена на морски животинипроизвод : дом, соба за украсување, маса, декорација на микроландскипроизвод нагласува : топло заздравувањедимензии : специфични димензии се прикажани на фигурата големина : околу 3 см/1,18 инчи пакетот вклучува : 1 * морски животнинозабележете : различни дисплеи може да предизвикаат бојата на предметите на сликата да биде малку поинаква од вистинскиот објект.Рачно мерење, ве молиме дозволете 1~3мм грешка, благодарение Ансамбли d 'artisanat океан : ces мини фигурини en résine peuventtre utilisées истурете faire des projets de bricolage, des орнаменти, des аквариуми, des coques de téléphone, des aperiles слика, des miroirs, des bijoux, des нараквици, des accessoires pour cheveux, des colliers, des epingles_ cheveux, des vetements, des chausures, des chaussoux, des sacs_ main, des ceintures, des portefeuilles, de la maison ou d' autres projets de bricolage. Cadeaux mignons et interessants : ces орнаменти d ' animaux en resine sont adaptés истурете персонал за декорација на la et bricolage. Вус поувез фер и бриколер де белес декорации минијатури авек ла фамиле и лес амис интимес, вримент он бо кадо истурете маман, сур, ситна ами и другари де класе. Sur et fiable : la figurine минијатурни en форма d 'animal de' océan mesure environ 2 x 2,8 cm, taille idéale истурете les travaux mauels, et les animaux marins на un аспект si réaliste et vif истурете rendre votre maison карактеристични et féerique. En outre, en усвоител un matériau en résine, ces travaux мануелс sont непропустливи et ne se decolorent pas, ce qui peuttre utilise приврзок une longue periode et soutenir votre плаќање минијатурни истурете durer плус longtemps. Голема апликација : la figurine минијатурни de 'océan peuttre utilisée истурете les декорации персонал комесари accessoires забавувачи истурете les maisons de poupée, les mini paysages de jardin, les аквариуми и les декорации d' aquarium. Вус поувез аџутер плус де боутере vien bricolant ces декорации минијатури. Exquises et elégantes : ces фигурини d 'animaux de l' ocjean en resine sont superbement sculptées et polies, peintes_ la main, vives, mignonnes et atrayantes, elles sont adaptées истурете les travaux мануелс, les projets de bricolage et la декорација de maison de poupée. Raison de la taille de poche, veuillez les garder hors de portée de persons de 3 ans истурете eviter d ' avaler несреќа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Зачувани Роза Божиќ Роденденски Подароци За Жени Мајка Баба Сопруга, Стакло Ангел Фигурини Подароци Со Убави Цвеќиња За Девојка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зачувани Роза Божиќ Роденденски Подароци За Жени Мајка Баба Сопруга, Стакло Ангел Фигурини Подароци Со Убави Цвеќиња За Девојка

Спецификација : Материјал : стакло + цветни парчиња Пакет Листа : 1х Ангел роуз 1x Црвена Кутија За Подароц

DEN 143.84
Верверица Градина Животински Фигурини Минијатурна Фигурина Мини Фигура Смола Украс Колекционерски Декор Модел Скулптура Самовила
  • Ново
Оценка на клиентот:

Верверица Градина Животински Фигурини Минијатурна Фигурина Мини Фигура Смола Украс Колекционерски Декор Модел Скулптура Самовила

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

DEN 1.33
Нордиска Апстрактна Скулптура Карактер Фигурини Смола Статуи Домашна Декорација Дневна Соба Канцеларија Биро Декорација Подарок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нордиска Апстрактна Скулптура Карактер Фигурини Смола Статуи Домашна Декорација Дневна Соба Канцеларија Биро Декорација Подарок

100% сосема нов и висок квалитет.Висок квалитет, заштита на животната средина, извонредна изработка и одл�

DEN 335.68
Симулација На Моделот Доберман Доживотна Статична Статична Статуа На Животни За Кучиња Фигурина Украс На Работната Површина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Симулација На Моделот Доберман Доживотна Статична Статична Статуа На Животни За Кучиња Фигурина Украс На Работната Површина

Описr r Овој производ е модел на куче, направен од премиум материјал Одликуван со одлична изработка и неж

DEN 7072.00