• Ново
Маркиплиер Маица За Вратот На Екипажот Печатена Секојдневна Маица Маж Жена Хип Хоп Летна Облека Дневно Хараџуку

Маркиплиер Маица За Вратот На Екипажот Печатена Секојдневна Маица Маж Жена Хип Хоп Летна Облека Дневно Хараџуку

Buyers rating:
DEN 366.40

Износ

Детали За Големината : . 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите. 2.Рачно мерење, може да има грешка од 1-3 см, ве молиме разберете. Големина : ХХС, Биста : 82см, Должина : 63см, Рамо : 38см, Ракав : 19см. Големина : ХС, Биста : 88см, Должина : 65см, Рамо : 40см, Ракав : 20,5 см. Големина : С, Биста : 94см, Должина : 67см,Рамо : 42см, Ракав : 22см. Големина : М, Биста : 100см, Должина : 69см,Рамо : 44см, Ракав : 23,5 см. Големина : Л, Биста : 106см, Должина : 71см,Рамо : 46см, Ракав : 25см. Големина : XL, Биста : 112cm, Должина : 73cm,Рамо : 48cm, Ракав : 26.5 см. Големина : XXL, Биста : 118cm, Должина : 75cm,Рамо : 50cm, Ракав : 28cm. Големина : ХХХЛ, Биста : 124см, Должина : 77см, Рамо : 52см, Ракав : 29,5 см. Големина : 4 XL, Биста : 130cm, Должина : 79cm,Рамо : 54cm, Ракав : 31cm. Тип на производ : Маици Маж Жена.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фетерна Плус Големина Печатени Работни Униформни Врвови За Жени Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови облечени блузи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фетерна Плус Големина Печатени Работни Униформни Врвови За Жени Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови облечени блузи

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Рамо : 44cm / 17.32" Ракав : 20cm / 7.87" Должина : 70cm / 27.56"Големина : M Биста : 106cm / 41.73" Рамо :

DEN 2.33