• Ново
Бебе Надвор Е Ладно Божиќ Зимска Сезона Смешна Празнична Прослава Маица

Бебе Надвор Е Ладно Божиќ Зимска Сезона Смешна Празнична Прослава Маица

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Прегрнете го зимскиот студ и раширете го празничното расположение со Нашата Смешна Божиќна Маица"Бебе Надвор Е Ладно", додавајќи разигран пресврт на вашите празнични прослави. Класичната маичка на унисекс од 100% памук и други варијации ќе ви помогнат да добиете поструктуриран изглед. Убаво седи, одржува остри линии околу рабовите и совршено оди со слоевити облеки за улична облека. Плус, сега е екстра трендовски!. Овој производ е направен специјално за вас веднаш штом ќе нарачате, поради што може да ни треба малку повеќе време за да ви го доставиме. Изработката на производи на барање наместо на големо помага да се намали хиперпродукцијата, затоа ви благодариме што донесовте внимателни одлуки за купување!. Унисекс Маица. • 5.3 мл./yd2 (САД) 8.8 мл./Ld (CA), 100% памук, 20 синглови. • Бои на хедер, Графитна Хедер, безбедносни бои, Твид, Капина, Јоргована, Полноќ, неонски бои и Зајдисонце : 50/50 памук/полиестер. • Антички бои и Спорт Сива : 90/10 памук/полиестер. • Пепел Сива : 99/1 памук/полиестер. * Безбедност Зелена : Во Согласност СО АНСИ / ИСЕА 107. • Ткаенина со средна тежина. • Класично вклопување. • Не-зашиени, класична ширина, ребро јака. • Снимено вратот и рамената. • Ракав со двојна игла и долни рабови. Премиум Маица. * Карактеристики : Странично. Малопродажба одговара. Унисекс големина. Лента за рамо. • Изработка : 100% Воздух Чешлани и прстен-откачи памук, 32 еден 4.2 мл. (Пепел-99% Воздушен Волумен чешлан и памук со прстен, 1% поли). • Унисекс големина. • Покриена јака и ракави. • Снимање рамо до рамо. * Странични рабови • Забелешки : ако не можете да ја најдете бојата или стилот што го сакате, ве молиме контактирајте не. Бебе Надвор Е Ладно Божиќна Зимска Сезона Смешна Празнична Прослава Маица.

Карактеристики

Производи во категоријата

Маица на Гарфилд Јуниор
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маица на Гарфилд Јуниор

Омраза понеделник, loveубовни графички маички Преработете ја вашата обична ротација со оваа забава Гарфи

DEN 319.84