• Ново
Инктастик Мисури Држава Збор Салата Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастик Мисури Држава Збор Салата Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Ако некогаш сте се јавиле дома Во Мисури, или едноставно сакате да ја посетите, маичката за мали деца од салата од зборови од Државата Мисури е совршен начин да ја почитувате оваа прекрасна состојба. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Мисури Држава Збор Салата Мало Дете Краток Ракав Маица Унисекс Морнарица Сина 3 T. со поголемите градови, знаменитости и сите работи што ја прават оваа држава посебна, овој дизајн е совршен за домородците Од Мисури. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. насловна сент луис џеферсон сити канзас планини среден запад река симбол птица подарок дете дете од предучилишна возраст дете облека облека.

Карактеристики

Производи во категоријата

Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б

100% памучен предизборен дрес; Пепелта е 98 / 2% памук / поли; ; Атлетската Хедер е 90 / 10 памучна поли; Црна хеде�

DEN 479.84
Дете Мек Стил Дете Маичка Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дете Мек Стил Дете Маичка Пакет

4.5 мл., 100% памук со прстен, ткаенина 30 / 1 висока густина на бод за помазно печатење на површината на вратот

DEN 259.04
Авденио Момчиња Кошули Дозвола За Облека Смешна Кошула За Мали Деца Подарок За Мајки Трендовски Детска Кошула Детска Маица Смешни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Авденио Момчиња Кошули Дозвола За Облека Смешна Кошула За Мали Деца Подарок За Мајки Трендовски Детска Кошула Детска Маица Смешни

Смешна Кошула За Мали Деца Подарок За Мајки Трендовски Детска Кошула Детска Маица Смешна Младинска Кош�

DEN 271.84
Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б

100% памучен предизборен дрес; Пепелта е 98 / 2% памук / поли; ; Атлетската Хедер е 90 / 10 памучна поли; Црна хеде�

DEN 398.24
Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б

100% памучен предизборен дрес; Пепелта е 98 / 2% памук / поли; ; Атлетската Хедер е 90 / 10 памучна поли; Црна хеде�

DEN 479.84