• Ново
Дозвола Секвен Чаршав Свадба Партија Торта Десерт Настан Божиќ Декорација

Дозвола Секвен Чаршав Свадба Партија Торта Десерт Настан Божиќ Декорација

Buyers rating:
DEN 456.96

Износ

Чаршав За Свадбена Веселба Торта Десерт Настан Божиќна Декорацијаопис : Материјал : светките со Висока густина се зашиени цврсто на мрежестата ткаенина, така што светките се цврсто прицврстени на површината. Основната ткаенина е доволно густа и ткаена со светки со висока јачина. Ткаенината е мазна и не блеска.Употреба : Чаршафите може да се користат на маси, ѕидови или здолништа од дрвја. На свадби, родендени, тушеви за бебиња, Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот на Благодарноста, забави, ресторани, празнични настани итн., декорацијата е луксузна и елегантна . Како да се користи : Ако не сакате повеќе да го користите овој чаршав, можете сами да го направите во се што ви треба, како што се фустани со светки, сјајни Божиќни капи и чорапи или какви било интересни предмети за украсување на куќата.Чистење и одржување : капакот на светилката може лесно да се исчисти, само избришете го валканиот дел со сапун и вода. Не користете машина за перење за чистење.Големина : сите бројки за големина се однесуваат на големината на чаршавот, а не на големината на табелата. Ве молиме проверете јасно пред да поставите нарачка.Содржи : 1x Позадина Ngtevoos Дозвола. Домашни И Градинарски Производи. Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме слободно контактирајте не.

Карактеристики

Производи во категоријата

Партија на Реј Starвезда со винил водоотпорен чаршав за чаршав на отворено чаршав пластичен масички за правоаголна маса ткаенина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Партија на Реј Starвезда со винил водоотпорен чаршав за чаршав на отворено чаршав пластичен масички за правоаголна маса ткаенина

52x90in Винил партиски чаршав Партијата пластична чаршав се вклопува за повеќето големини на табели со пра

DEN 175.84
Кенди розова табела
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кенди розова табела

Понудете пука на боја на вашиот голем настан со ова покритие на табелата со розова маса Конструиран од п

DEN 303.84
Враќање чаршафи со винил за винил 60in Пролетни плочи од пластична пикник на отворено и кампување водоотпорен покривка на маслото
  • Ново
Оценка на клиентот:

Враќање чаршафи со винил за винил 60in Пролетни плочи од пластична пикник на отворено и кампување водоотпорен покривка на маслото

60 IN VINYL PARTION чаршав Партијата пластична чаршав се вклопува за повеќето големини на тркалезни маси Обвивк

DEN 271.84
Бурлап Бин Граница Теал Круг Мали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бурлап Бин Граница Теал Круг Мали

12x9" со Опрстен и дебели, цврсти материјал кој има облик и дава структура, едноставно колапс бин продавни�

DEN 243.20
Ботанички Печати Чаршав Круг
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ботанички Печати Чаршав Круг

Ние нудиме целосна колекција на трендовски дизајни за сите сезони Вклучување на најжешките бои и теми, �

DEN 319.84
Чаршав за живеење на град и земја
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чаршав за живеење на град и земја

Освежете го изгледот на вашата трпезариска маса со едноставен, но елегантен изглед на градот и земјата �

DEN 303.20
ДРВО Марокански Чаршав, Ориентален Мотив Со Ми На Хипи Ретро Круг Мароко Мозаик Линии Дизајн, Трпезарија Кујна Правоаголна Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

ДРВО Марокански Чаршав, Ориентален Мотив Со Ми На Хипи Ретро Круг Мароко Мозаик Линии Дизајн, Трпезарија Кујна Правоаголна Маса

Елегантната покривка на масата е прекрасна декорација на трпезариската маса.Потребно е малку или никак

DEN 175.84
Пластични Чаршафи Цврста Маса За Еднократна Употреба Капаци За Невестински Туш Маси За Забави Пева Крпи ЗА Маса ЗА Скара Пикник
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пластични Чаршафи Цврста Маса За Еднократна Употреба Капаци За Невестински Туш Маси За Забави Пева Крпи ЗА Маса ЗА Скара Пикник

✿ [МултиБоја Опционално] : врвните пластични капаци за забави достапни во повеќе од 30 различни бои, секо�

DEN 1.00