• Ново
Памучен Сатенски Чаршав, 70 120 - Шарени Форми Триаголници Геометриски Скандинавски Шарени Нордиски Уметнички Простории Светла Текстура Жолто Печатење Прилагодено ?

Памучен Сатенски Чаршав, 70 120 - Шарени Форми Триаголници Геометриски Скандинавски Шарени Нордиски Уметнички Простории Светла

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Чаршав Триаголници Геометриски Скандинавски Шарени Форми Нордиски Памук Сатенскилуксузни Памучни сатенски чаршафи Од Лажица подигнете ја вашата правоаголна (или квадратна!) трпезариска маса со единствена шема и боја. Овој чаршав има двојно преклопен 1/2" полите, митрирани агли и конец за координирање на бојата. Со Лажица, секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е отпечатена и сошиена само за вас! Забележете дека иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата, боите може да се прикажат на компјутерскиот екран поинаку отколку на печатената ткаенина. 100% Памучен Чаршав. Машина за перење. Преклопен раб, конец за шиење избран најдобро да одговара на дизајнот. Направено По Нарачка во САД.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ботанички Печати Чаршав Круг
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ботанички Печати Чаршав Круг

Ние нудиме целосна колекција на трендовски дизајни за сите сезони Вклучување на најжешките бои и теми, �

DEN 319.84
ДРВО Марокански Чаршав, Ориентален Мотив Со Ми На Хипи Ретро Круг Мароко Мозаик Линии Дизајн, Трпезарија Кујна Правоаголна Маса
  • Ново
Оценка на клиентот:

ДРВО Марокански Чаршав, Ориентален Мотив Со Ми На Хипи Ретро Круг Мароко Мозаик Линии Дизајн, Трпезарија Кујна Правоаголна Маса

Елегантната покривка на масата е прекрасна декорација на трпезариската маса.Потребно е малку или никак

DEN 175.84