• Ново
Меки Влошки, Влошки За Пелени За Бебиња Влошки За Еднократна Употреба Абсорбента За Менување Подлоги, Облоги За Пелени За Патување

Меки Влошки, Влошки За Пелени За Бебиња Влошки За Еднократна Употреба Абсорбента За Менување Подлоги, Облоги За Пелени За Патување

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Еотвија Меки Влошки, 100 ПАРЧИЊА Влошки За Пелени За Бебиња За Еднократна Употреба Абсорбента За Менување Подлоги, Облоги За Пелени за Патување компактното пакување е многу погодно за носење дома и патување, не земајќи простор од вашата торба. Употребата на влошки за бебиња, може да ја намали контаминацијата на и да избегне иритација на кожата на бебето. Нашите влошки за пелени за бебиња се направени од неткаен материјал од спунлас, кој е мек за нежната кожа на вашето бебе.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бебе Пренослив Менување На Рампа-Пелена Промена Рампа Голема Големина-Водоотпорен Пелена Менување На Мат За Девојчиња Момчиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бебе Пренослив Менување На Рампа-Пелена Промена Рампа Голема Големина-Водоотпорен Пелена Менување На Мат За Девојчиња Момчиња

Карактеристики : Водоотпорен и дише,дајте му на бебето меко и удобно искуство Висока апсорпција на вода

DEN 2.67
Памук Водоотпорен 60* Новороденче Бебе Менување Мат Пренослив Цртан Филм Деца Менување Пелена, Деца Менување Пелена, Бебе Менување
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Водоотпорен 60* Новороденче Бебе Менување Мат Пренослив Цртан Филм Деца Менување Пелена, Деца Менување Пелена, Бебе Менување

Карактеристика : Удобна ткаенина, водоотпорна и дише.Меките материјали се идеални за деликатни на бебет

DEN 303.84