• Ново
Блузнејл Патување Пренослив, Перат и Лесен Менување На Рампа За Бебе Пелени

Блузнејл Патување Пренослив, Перат и Лесен Менување На Рампа За Бебе Пелени

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Преносливата подлога за менување на блузнејл го олеснува менувањето на бебето-без разлика каде се наоѓате. Нашата ултра удобна спојка има чиста, проѕирна футрола за марамчиња за навремено полнење. Едноставно фрлете Го Предто Во торбата, врзете го на зглобот или прицврстете го на количката и одете!Ако се извалка по грешка, тоа исто така може машина перат. Родот и возрасната група не се ограничени.Унисекс, не само што е погоден за новороденче, туку и друго дете може да го користи it.It ќе биде вашиот најдобар партнер откако ќе го купи.Ако имате било какви прашања во врска со овој производ,ве молиме контактирајте со нас. Великодушно Големина За Заштита На Целото Тело - нашата пренослива подлога за менување, тоа е 12,2"Х 28", доволно е голема за да го заштити целото тело. Компактниот За Лесни Промени Во Движење, кога е затворен, спуштете го во која било торба, врзете го за зглобот или прицврстете го на количката,совршен за кратки возења со автомобил, патување со авион ,дури и дома. Лесен и Добро Организиран - толку компактен и одржува се што е организирано!. ЕКО Со Супериорен Издржлив Квалитет : Изработени од издржливи материјали без БПА, многу удобни и погодни за кожата за бебиња, Заштитете го вашето бебе во јавни објекти. Водоотпорен и Лесен За Чистење : Изработен од водоотпорен материјал.Подлогата за менување пелени може да се избрише и рачно да се пере, да се исуши на воздух.

Карактеристики

Производи во категоријата

Памук Водоотпорен 60* Новороденче Бебе Менување Мат Пренослив Цртан Филм Деца Менување Пелена, Деца Менување Пелена, Бебе Менување
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Водоотпорен 60* Новороденче Бебе Менување Мат Пренослив Цртан Филм Деца Менување Пелена, Деца Менување Пелена, Бебе Менување

Карактеристика : Удобна ткаенина, водоотпорна и дише.Меките материјали се идеални за деликатни на бебет

DEN 303.84
Бебе Пренослив Менување На Рампа-Пелена Промена Рампа Голема Големина-Водоотпорен Пелена Менување На Мат За Девојчиња Момчиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бебе Пренослив Менување На Рампа-Пелена Промена Рампа Голема Големина-Водоотпорен Пелена Менување На Мат За Девојчиња Момчиња

Карактеристики : Водоотпорен и дише,дајте му на бебето меко и удобно искуство Висока апсорпција на вода

DEN 2.67