• Ново
Подобри домови и градини тегла свеќа, розова гуава хибискус, Оз

Подобри домови и градини тегла свеќа, розова гуава хибискус, Оз

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Прекрасно слоевито со розова гуава, праска, вода од ананас, овошје од страст, ливчиња од хибискус, нероли цвет, кокосово млеко и кремаста мошус, овој мирис е совршен во текот на целата година. - Миризлива свеќа од 18 мл - совршена за домашен декор или подароци.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тегла со свеќи за свеќи За повеќекратна Употреба Цврста Боја Против рѓа 50мл Отпорна На Истекување Запечатена Сјајна Мазна Канцеларија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тегла со свеќи за свеќи За повеќекратна Употреба Цврста Боја Против рѓа 50мл Отпорна На Истекување Запечатена Сјајна Мазна Канцеларија

Опис : Фин Материјал : куќиштето за свеќи е направено од фин алуминиум, кој е цврст, издржлив и лесно се кр

DEN 270.08
Меркур Стакло Гласови
  • Ново
Оценка на клиентот:

Меркур Стакло Гласови

Шик сепак, обичниот восок е совршен допир за да додадете сјај и елеганција на вашиот настан и домашен де�

DEN 3.00