• Ново
Хармонија Карат Т.В. Дијамант Невестински сет во сребро од сребро

Хармонија Карат Т.В. Дијамант Невестински сет во сребро од сребро

Buyers rating:
DEN 2591.84

Износ

Ова ја чува хармонијата 3/8 Carat T.W. Дијамантскиот невестински комплет во среброто на среброто има прекрасен прстен за ангажман со дијаманти со тркалезно сечење и лента за дијаманти. Дијамантот има изглед три пати поголема од големината, создавајќи поголем од животниот изглед. Овој прекрасен невестински сет има само вистинска количина искра и сјај за да ве насмее засекогаш. Научете го Морелерн за дијамантите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Розово злато позлатен мистичен топаз симулант синтетички дијамантски цветен дизајн граничен круг на ангажман прстен невестински
  • Ново
Оценка на клиентот:

Розово злато позлатен мистичен топаз симулант синтетички дијамантски цветен дизајн граничен круг на ангажман прстен невестински

Овој оџак на прстенот има зачудувачки сет на невестински два ленти со свадбен бенд од секоја страна од п

DEN 160.00