• Ново
Комплет За Хидраулични Алатки За Палење Со Комплет За Алатки За Одблесок На Цевки Дебурер За Гориво Адаптер За Замавнување На Адаптер За за да

Комплет За Хидраулични Алатки За Палење Со Комплет За Алатки За Одблесок На Цевки Дебурер За Гориво Адаптер За Замавнување На

Buyers rating:
DEN 2063.84

Износ

Неверојатно Ниски Цени. ВЕВОР е водечки бренд кој е специјализиран за опрема и алатки. Големиот цилиндар за масло ја прави работата ефикасна. Големиот цилиндар за масло ја прави работата ефикасна. И тогаш, можете да ја користите алатката за бришење за чистење на рабовите на цевките.Вовед Во Брендот. Ефикасно Работењетоа е рачна хидраулична алатка за палење со зацврстена челична конструкција.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фатма Дрво Длето
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фатма Дрво Длето

Стенли Фатмакс Дрво Длето 1 / 4" Стенли Фатмакс Дрво Длето 1 / 4" 50% Посилни 16973, 6 мм прецизното сечило за зазе

DEN 1.00