• Ново
Фатма Дрво Длето

Фатма Дрво Длето

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Стенли Фатмакс Дрво Длето 1/4". Стенли Фатмакс Дрво Длето 1/4". 50% Посилни. * 16-973, 6 мм. прецизното сечило за заземјување е прецизно со големина и врежано со големина на сечилото. Патентираната, designedономски дизајнирана, рачка за држење на би-материјал е отпорна на прекин. Челично впечатливо капаче за употреба со чекан со челична глава.

Карактеристики

Производи во категоријата