• Ново
Век Женски Долг Ракав Плетен Кардиган, Кариран Печатење Пред Отворен Лабав Џемпер Палто За Пролет Aut

Век Женски Долг Ракав Плетен Кардиган, Кариран Печатење Пред Отворен Лабав Џемпер Палто За Пролет Aut

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава со боја На huayue од пазарот На Joybuy.Женски Плетен Кардиган Со Долги Ракави, Кариран Преден Отпечаток Отворен Лабав Џемпер За Пролетнаumn. Големина(см)ttttt t. t t Length : t88t Bust : t112 Tsleve Должина : t45. Mt Length : t89, 5t Bust : t116 Tsleve Должина : t46. Lt Length : t91t Bust : t121 Tsleve Должина : t47. XLt Length : t92. 5t Bust : t126 Tsleve Должина : t48. Големина (инч)ttttt t. s t Length : t34. 65 t Bust : t44. 09 Tsleve Должина : t17. 72 . Mt Length : t35. 24 t Bust : t45. 67 Tsleve Должина : t18.11 . Lt Length : t35, 83 t Bust : t47, 64 Tsleve Должина : t18, 50 . XLt Length : t36. 42 t Bust : t49. 61 Tsleve Должина : t18. 90 . Спецификации : . Материјал : 100% Полиестер. Тип На Ракав : Долг Ракав. Големина : S/M/L/XL. Шема : Шаховска Табла печатење. Боја : Црна/Кајсија/Сина/Зелена. Содржина На Пакетот. 1 * Плетете Кардиган. Забелешка : . 1. Поради рачно мерење, може да има грешка од 1-2 см во големина. 2. Во зависност од користениот компјутерски монитор, боите може да се разликуваат од вистинските бои. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висококвалитетен материјал : Женски кардиган, изработен од 100% полиестер, ткаенина погодна за кожата, мека текстура, умерена дебелина, удобна за носење, погодна за пролетни и есенски сезони. Карактеристики : Кариран печатен изглед плетен кардиган, долги ракави, дизајн на предниот отвор, со 2 џебови на страна, лабав кардиган, средна должина, разноврсна јакна во стил. Повод : Погоден За секојдневно слободно време, работа, состаноци, собири, забави и други прилики, создавајќи опуштен и секојдневен изглед. кардиган за жени облечени, нека падне во љубов со овој капут!. Разноврсна : Долги џемпери од кардиган за жени, лесни за спарување со фармерки со висок струк, дно и џемпери. Денес, додадете ги нашите женски волнени џемпери во вашата гардероба за да останете модерни во текот на зимата. Уникатен подарок : Погоден како роденденски или празничен подарок за вашите женски пријатели, семејство или колеги. Плетен кардиган.

Карактеристики

Производи во категоријата

Туфрегиов Женски Зимски Згуснувачки Рекреативен Моден Џемпер Надворешна Облека Трендовски Цврст Мек Лабав Преголем Плетен Кардиган
  • Ново
Оценка на клиентот:

Туфрегиов Женски Зимски Згуснувачки Рекреативен Моден Џемпер Надворешна Облека Трендовски Цврст Мек Лабав Преголем Плетен Кардиган

Задолжително палто во ладен ден Овие основни џемпери од кардиган лесно можат да се спарат со блузи, маиц

DEN 3.33
Сунизерија Жени Пуловер Џемпер Блузи Шарени Печатење Екипажот Вратот Долг Ракав Трикотажа Пролет Fall Зима Топла Облека Улична
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сунизерија Жени Пуловер Џемпер Блузи Шарени Печатење Екипажот Вратот Долг Ракав Трикотажа Пролет Fall Зима Топла Облека Улична

Жените Пуловер Џемпер Блузи Шарени Печатење Екипажот Вратот Симпатична Мека Долги Ракави Трикотажа Па�

DEN 271.84
Свилен Машки Џемпер Женски Комплет За Плетење Маица Еднобоен Пуловер Џемпер Костум За Панталони Топол Мек Секојдневен Дводелен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Свилен Машки Џемпер Женски Комплет За Плетење Маица Еднобоен Пуловер Џемпер Костум За Панталони Топол Мек Секојдневен Дводелен

Пол : Женска Пригода : Дневен,Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Рак�

DEN 2.33
Време на одмор, грд божиќен џемпер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Време на одмор, грд божиќен џемпер

Ширете малку расположиво празникот во овој шарен Божиќен џемпер од време на одмор Совршено за грда џемп

DEN 1.33