• Ново
Атлетски работи женски плус големина шорцеви за атлетизми, 2 пакувања

Атлетски работи женски плус големина шорцеви за атлетизми, 2 пакувања

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Удобни, секојдневни шорцеви кои се чувствуваат како дома. Атлетичко работно место за спортски сали за салата 2 пакети доаѓаат во најразлични бои и комбинации за да одговараат на секоја рутина од лесни вежби до лежење дома. Моделот е 5'11 '' и носи големина 1x. Вклучува : два пара шорцеви. Висок пораст. Опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Еластична половината со вратоврска. Лесен; Супер-мека. 89% полиестер/11% спандекс. Машина за перење. Увезени. Атлетичарска салата за салата 2-пакет од жени од атлетски дела.

Карактеристики

Производи во категоријата