• Ново
Фрајзер Хил Фарм затворен затворен Божиќ украси на отворено, 2-метри. Снежен човек со музичка смола со LED светла

Фрајзер Хил Фарм затворен затворен Божиќ украси на отворено, 2-метри. Снежен човек со музичка смола со LED светла

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Фатете ја убавината, магијата и чудото на сезоната на празници со Божиќни украси од смола од фармата Фрејзер Хил. Нашата колекција на фигури на внатрешна/покриена смола на отворено ќе ви помогне да создадете прекрасен празник приказ што сите ќе го сакаат. Секоја статуа е направена од смола со врвен квалитет, а потоа светло насликана со реални детали. Соберете ги сите! Ова весело 2-метри. Музички снежен човек има магацин на подароци и има 24 LED светла со повеќе бои. Пејте заедно со 8 омилени семејства, вклучително и ви посакуваме среќен Божиќ. За неодоливо уникатен декор што го слави духот на Божиќ, сметајте на квалитетни производи од фармата Фрејзер Хил. Празничен затворен/покриен Божиќен декор на отворено смола од Фрејзер Хил Фарм. Создадете зимска земја на чудата во вашиот дом, во голем прозорец за прикажување или на покриен трем. Снежен човек од смола мери 25,5 "H x 13,5" W x 7,5 "Д. Осветли ја ноќта со 24 светли, мулти-бои LED светла. Случајно игра 8 Божиќни песни како што се Silent Night и Jingle Bells. Музички снежен човек вклучува бирање за волумен за прилагодување и неми звук. Смола со врвен квалитет со светло обоена завршница и реални детали. Целосно собрани-само извадете ги од пакувањето, приклучете ги, прилагодете ги поставките и приказ. 6-метри.

Карактеристики

Производи во категоријата

Едноставно Мексикански: [Готвач]
  • Ново
Оценка на клиентот:

Едноставно Мексикански: [Готвач]

Кастро го усоврши своето знаење за традиционалните јадења јужно од границата со предавање на основите �

DEN 355.20
Дики Машки Флеш Работа Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дики Машки Флеш Работа Панталони

874 Флексибилна Работна Панталона на дики има флексибилна ткаенина што ја подобрува мобилноста и додава

DEN 2.67
Харелин Ној Херл
  • Ново
Оценка на клиентот:

Харелин Ној Херл

За Измами, Стримери, Крилја И Тела Повторно, ова се еден од нашите материјали за врзување на големи муви �

DEN 319.84