• Ново
Еделман Серво Волан Црева Притисок

Еделман Серво Волан Црева Притисок

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Опис на брендот : Плус и Еделман е водечки инженер и производител на широк спектар на авто делови што се продаваат во светот и е познат по своите производи за серво управување.Склопување На Црево За Црева За Серво Волан Монтажа На Црево За Серво волан за Серво волан капаците на цревото за притисок се многу отпорни на масло, топлина и озон што предизвикува предвремено откажување на обичните склопови. Конструкцијата на цевки издржува внатрешни температури на маслото до 300 степени Целзиусови. Двојните купишта плетена ткаенина со висока цврстина на истегнување му помагаат на Цревата под Притисок На Еделман да издржат пулсирачки притисоци до 1.500 psi и пукачки притисоци до 8.900 psi. Цевката е Про-обложена или обложена со терн, а спојките и фитинзите се обложени со цинк-хромат за заштита од ' рѓа и корозија. - 1955-1957 Шевролет Бел Воздух Тип На Гориво=ГАС; Позиција=Цилиндар|||1957 Шевролет Дел Реј Тип на Гориво=Гас; Позиција=Цилиндар|||1955-1957 Шевролет Номад Тип на Гориво=Гас; Позиција=Цилиндар|||1955-1957 Шевролет Еден-Педесет Серија Тип На Гориво=ГАС; Позиција=Цилиндар|||1955-1957 Шевролет Дво-Десет Серија тип На Гориво=гас; Позиција=Цилиндар|||1955-1957 Шевролет БЕЛ Воздух Тип на гориво=Гас; Позиција=Цилиндар|||1955-1957 Шевролет БЕЛ Воздух Тип на гориво=Гас; Позиција=Цилиндар|||1957 Шевролет Дел Реј Тип На Гориво=гас; позиција=Цилиндар|||1955-1957 Шевролет Номад Тип На Гориво=гас; позиција=Цилиндар|||1955-1957 Шевролет Еден-Педесет Серија Тип на гориво=Гас; Позиција=Цилиндар|||1955-1957 Шевролет Дво-Десет Серија Тип На Гориво=Гас; Позиција=Цилиндар|||1957 Шевролет Бел Воздух Тип На Гориво=гас; позиција=Цилиндар|||1957 Шевролет Дел Реј Тип На Гориво=Гас; Позиција=Цилиндар|||1957 Шевролет Номад Тип На Гориво=Гас; Позиција=цилиндар|||1957 Шевролет Еден-Педесет Серија Тип На Гориво=Гас; Позиција=Цилиндар|||1957 Шевролет Дво-Десет Серија Тип На Гориво=Гас; Позиција=Цилиндар Доаѓа Со Целосна гаранција На Производителот. Одговара на повеќе марки и модели (контактирајте го продавачот со вашето возило за информации за компатибилност на опремата).

Карактеристики

Производи во категоријата

Усмикси Женски Фустани Плус Големина Џеб Замав Полите Туника Маица Колено Должина Сонцето Фустани Повик Вратоврска-Боја V-Вратот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Усмикси Женски Фустани Плус Големина Џеб Замав Полите Туника Маица Колено Должина Сонцето Фустани Повик Вратоврска-Боја V-Вратот

ПОВОД : Женски Фустани Погодни За Запознавање, Свадба, Бритдеј, Коктел, Забава, Клуб, Вечера, Плажа, Одмор,

DEN 259.04
Skechенска улица Skechers M-uno Crazy4u Sneaker Sneaker
  • Ново
Оценка на клиентот:

Skechенска улица Skechers M-uno Crazy4u Sneaker Sneaker

Погледот и удобниот стил на улица во улицата Скекерс ™ Муно Луди4У Оваа клинклинмодна патика има инжен�

DEN 367.84