• Ново
Морски Тампон кг 2. лбс

Морски Тампон кг 2. лбс

Buyers rating:
DEN 127.68

Износ

Marine Buffer® безбедно ќе ја подигне морската p H вредност на 8,3. Нема да ја подигне рн над 8,3 дури и ако ненамерно се предозира. Marine Buffer® е мешан производ и не е само натриум бикарбонат или натриум карбонат, најчесто се продава како замена. Таквите производи можат да ја подигнат рн на опасни нивоа доколку не се користат правилно. Marine buffer® содржи натриум, магнезиум, калциум, стронциум и калиумови соли на карбонат, бикарбонат, хлорид, сулфат и борат. Морски Тампон1 кг / 2,2 килограми.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вебер четка за четки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вебер четка за четки

Лесно ширете сосови и глазури за подобрување на вкусот на храна со четката за копирање на скара од Вебер

DEN 3.00
Што Ни Учат Кучињата Ѕид Календар
  • Ново
Оценка на клиентот:

Што Ни Учат Кучињата Ѕид Календар

Шармантните фотографии во целосна боја и придружниот текст откриваат дванаесет важни животни лекции о�

DEN 2.33