• Ново
Женска Мала Репка Бела Црна Сан Франциско Гиганти Калеб 3 4-Ракав Раглан Маица

Женска Мала Репка Бела Црна Сан Франциско Гиганти Калеб 3 4-Ракав Раглан Маица

Buyers rating:
DEN 799.84

Износ

Покажете го вашиот ентузијазам за денот на играта на Гигантите Во Сан Франциско со Оваа Маица Раглан Со Ракав 3/4 Ракави Од Ситна Репка. Ракавите раглан имаат поширока област на пазувите што обезбедува повеќе простор за движење, а должината на ракавите 3/4 ви дава без напор кул и секојдневен изглед. Соодветната графика е достапна и во големини на млади, мали деца и доенчиња, така што целото семејство може да го има истиот духовен изглед за следната игра На Гигантите во Сан Франциско. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Соодветна графика достапна и во големини на млади, мали деца и доенчиња. Официјално лиценциран. 3/4 Должина ракав. Машинско перење, сува сува ниска. Материјал : 100% Памук. Марка : Мал Репка. Графика за печатење на екранот. Раглан ракави.

Карактеристики

Производи во категоријата