• Ново
Блументал Копче Зделка Избрани Бои, оз, Секоја

Блументал Копче Зделка Избрани Бои, оз, Секоја

Buyers rating:
DEN 271.84

Износ

БЛУМЕНТАЛ ЛАНСИНГ-Вреќа Со Копчиња. Копчињата се популарни за занаети, бележници, облека, накит, кукли со копчиња, луди јоргани, па дури и примероци од вкрстени шевови. Овој пакет содржи 4oz/113g пластични копчиња во различни големини и стилови. Достапно во различни комбинации на бои, бело и црно : секој се продава одделно. Блументал Копче Зделка 4оз-Избрани Бои.

Карактеристики

Производи во категоријата

Слајд на базен со ланец Ава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Слајд на базен со ланец Ава

Сем и Либи женски ава ланец базен слајд жени Сем и Либи чевли Црна Слајдот AVA е олицетворение на удобност

DEN 3.00