• Ново
Јубатуо Панталони За Жени Јога Тренинг Со Висок Струк Каприс Хеланки Странични Џебови Женски Панталони

Јубатуо Панталони За Жени Јога Тренинг Со Висок Струк Каприс Хеланки Странични Џебови Женски Панталони

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висококвалитетни и ефтини производи за облека за да ви обезбеди најудобно искуство за купување.Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Совршен со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни тексас фармерки итн 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Цела сезона Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Секојдневна, модна Должина : Декорација Со Должина На Теле : Цврсто Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : пар панталони ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Табела Со Големини : Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, мека текстура, лесен материјал,удобен за облека. Дизајн : Класичен дизајн на сите натпревари, совршено е да се совпадне со разни блузи и дуксер. Погодни прилики : Костум за секојдневен, плажа, дом, датум, прошетка по улица, шопинг, забава, клуб, патување. Предлози : 1. Пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите, изберете ја големината според неа. 2. Машинско перење со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Квалитет На Кој Можете Да Му Верувате : Вашето искуство е наш врвен приоритет, поради што секое купување е поддржано од нашата гаранција за задоволство на клиентите. Доколку не сте задоволни со вашето купување, ве молиме контактирајте не со какви било прашања или грижи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Замена За Комплет За Филтрирање За СИДРО ФИЛТЕР ЗА Вода Аф-РО Систем-Вклучува Филтри За Јаглеродни Блокови, Филтер За Седименти
  • Ново
Оценка на клиентот:

Замена За Комплет За Филтрирање За СИДРО ФИЛТЕР ЗА Вода Аф-РО Систем-Вклучува Филтри За Јаглеродни Блокови, Филтер За Седименти

3 Пакет Замена За Филтер Комплет За Сидро Вода Филтер АФ5004 Ро СистемВклучува Јаглерод Блок Филтри, Пп Се

DEN 287.68
Ли - Светска Платформа Сандали Женски Рамни Сандали Летни Боемски Станови На Плажа Еластична Лента За Глуждот Удобни Апостолки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ли - Светска Платформа Сандали Женски Рамни Сандали Летни Боемски Станови На Плажа Еластична Лента За Глуждот Удобни Апостолки

Чевли Отворени Сандали На Плажа Дишечки Летен Ремен За Прсти Женска Тока Штрас Женски Слатки Сандали За

DEN 239.84