• Ново
Кандо топка за надувување, портокалова,, кутија

Кандо топка за надувување, портокалова,, кутија

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Топчињата за вежбање се користат за подобрување на рамнотежата, координацијата, флексибилноста, силата, па дури и само за забава. Топчињата се користат како помагала за вестибуларно движење и рамнотежна терапија, од фитнес професионалци како помош за програми за истегнување и јачина, како седишта, па дури и од бремени жени на часови по раѓање. Топчињата Can Do® имаат НЕЛИЗГАЧКА пвц винилна површина која е ребреста за дополнителна безбедност. Топчињата може да бидат" под " надуени за да дадат меко, кашесто чувство или целосно надуени за цврсто, живо чувство. Стандардните Топчиња На Надувување Може да издржат до 300 фунти (136 кг) и се достапни во полибаг или малопродажна кутија. Достапно во различни големини. Портокал-22" (55 см), Малопродажна Кутија Кандо топка На надувување, портокалова, 55 см( 22"), кутија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Bonobos Fielder Men and Big Tech Tech Reece Jogger, до 3XL
  • Ново
Оценка на клиентот:

Bonobos Fielder Men and Big Tech Tech Reece Jogger, до 3XL

Дожд или снег на хоризонтот? Нема проблем Овие џогери со вода што отпуштаат од вода од филер ќе ве одржув

DEN 0.67
Dingoенски женски Rosie di bootie
  • Ново
Оценка на клиентот:

Dingoенски женски Rosie di bootie

Мека кожа, лесна и на целта Стилнг најдобро ги опишуваат чизмите #Rosie Совршен чизми за секојдневно носењ�

DEN 3.00