• Ново
Главните места до широката рамка за слики, црна

Главните места до широката рамка за слики, црна

Buyers rating:
DEN 331.04

Износ

Прикажете ги, заштитете ги и споделете ги омилените фотографии со главните места 5 "x 7 " до 11 "x 14 " широка црна рамка за слики. Неговите класични линии и темниот тон се добро прилагодени и за станбени и за професионални средини. Рамката за слики на главните места може да се користи со 5 "x 7 " или 11 "x 14 " фотографии во портрет или ориентација на пејзаж. Длабоката рамка од абонија и крем за ладење додаваат елеганција и софистицираност во едноставниот стил. Закачачите со лесна употреба ја олеснуваат рамка за прикажување на wallидовите без потреба од лажици, за дополнителна погодност. Главни места 5 "x 7" Ебони wallид монтирани рамки за слики, црна : рамка има една фотографија од 11 "x 14" (27,9cm x 35,6cm) или 5 "x 7" фотографија (12,7 см x 17,8 см) со мат. Закачалки на грб за приказ на wallидови, без лежиште. Црна завршница. Димензии : 0,88 "L x 13.89" W x 16,80 "H.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дорман 948- цевки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дорман 948- цевки

Дорман нуди сеопфатна линија на цевки за скоро секоја работа за поправка на автомобили Сите наши цевки �

DEN 2511.84
Bluey Baby & Toddler Boys маица, големини 12M-5T
  • Ново
Оценка на клиентот:

Bluey Baby & Toddler Boys маица, големини 12M-5T

Неговите денови се сини и светли со оваа забавна темаинспирирана од сина боја! Мека ткаенина и разигран

DEN 2.67
Бени Локочас Сабор Сандија, 4. мл
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бени Локочас Сабор Сандија, 4. мл

Цврсто бонбони, со чили центар, лубеница, торба 4,12 мл лубеница Тешки бонбони со чили центар Производ на М

DEN 3.00
Garanimals Mid Rise Joggers Pant, Count, Pack
  • Ново
Оценка на клиентот:

Garanimals Mid Rise Joggers Pant, Count, Pack

Измешајте ја и одговарајте на гардеробата на вашето момче за дете за симпатичен и удобен изглед од garanimal

DEN 224.00
Целосна рампа, Croc Grain Geniune Leather Black
  • Ново
Оценка на клиентот:

Целосна рампа, Croc Grain Geniune Leather Black

22мм целосна подлога со жито жито Geniune кожа часовник од Дакота 22мм црна Целосна рампа со жито од жито гени

DEN 2.00
Едноставна модерна Пен Стејт Нитани Лавови Оз. Самит шише со вода со слама капаче - машки женски подарок универзитет НЦАА колеџ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Едноставна модерна Пен Стејт Нитани Лавови Оз. Самит шише со вода со слама капаче - машки женски подарок универзитет НЦАА колеџ

Едноставно модерно шише со вода со вода со капакот на рачката е направено од двојно edид, вакуум изолиран

DEN 9599.84