• Ново
Ориентален Мебел 7.5 Боку Јапонски Виси Фенер, традиционални, маса виси светилка

Ориентален Мебел 7.5 Боку Јапонски Виси Фенер, традиционални, маса виси светилка

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Едноставен, убав Јапонски висечки фенер, добро изработен во издржлив, практичен дизајн. Таванско светло во Азиски стил поврзано со спецификациите НА САД, со прекинувачот вграден погодно во кабелот за напојување. Не е потребна професионална инсталација. Закачете ги овие фенери на кука практично насекаде на таванот и приклучете ги во најблискиот ѕиден штекер. Прифатлива цена преносни тавански светла, лесно се пресели во речиси насекаде во домот; само зашрафете ја куката во таванот. Тие изгледаат одлично во денешните модерни еклектични ентериери и лесно се носат со вас доколку се преселите. 7.5 " Боку Јапонски Висечки Фенер : Убава И цврста јапонска дизајн електрична висечка светилка. Користи Средна основа Од Типот а, сијалица Во Американски стил 40 W (сијалицата не е вклучена). УЛ одобрени жици, штекер, 65" кабел за напојување и прекинувач (потребно е едноставно склопување). Боја : природна. Материјал : дрво, шоџи хартија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Pioneer Woman Blouson Relece Cardigan, Women's
  • Ново
Оценка на клиентот:

Pioneer Woman Blouson Relece Cardigan, Women's

Слој за loveубов Печатениот кардиган на Pioneer Woman е во најдобар случај Boho Chic Одликувајќи се со живописен при

DEN 431.84
Избор на родители p избор fq jum ставка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Избор на родители p избор fq jum ставка

Чувајте го вашето малечко удобно со пелени за избор на родител Овие пелени за бебиња се дишат и помагаат

DEN 319.52