• Ново
Крем За дезодоранси под пазувите - Дезодоранс Без Алуминиум За Жени И Мажи, До Денови Контрола На Мирисот

Крем За дезодоранси под пазувите - Дезодоранс Без Алуминиум За Жени И Мажи, До Денови Контрола На Мирисот

Buyers rating:
DEN 288.00

Износ

БЕЗ СОДА БИКАРБОНА-Природниот дезодоранс за жени, мажи и тинејџери обезбедува деноноќна заштита од мирис и влажност. Нашиот Природен Дезодоранс Без Сода Бикарбона користи јаглен, магнезиум хидроксид и цинк за нежно неутрализирање на мирисот пред да започне и. органски стрелки за апсорпција на пот. Слатко цветни и тревни – оваа освежувачка и заживувачка мешавина од лаванда, палмароза, лимон и бобинка од смрека ќе ве остави да се чувствувате свежо и чисто цел ден. Дезодорансот Без Алуминиум не е хемиски експеримент и е направен без алуминиум, парабени, фталати и талк. Природниот дезодоранс содржи природно добиени состојки. Ефективна Заштита-тестиравме илјадници состојки пред да најдеме рецепт кој се чувствува лесен и свеж под вашите раце, но ви обезбедува ефикасна заштита од мирис. Суровост Слободен - Мајчин Дезодоранс никогаш не тестира на животни, освен луѓето кои волонтираат да пробаат Мајчин Дезодоранс.

Карактеристики

Производи во категоријата

Чама со долг ракав Туника Топ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чама со долг ракав Туника Топ

Дајте им на вашите основи да го засилиме кружното деколте, плетениот преден детали и мека ткаенина да го

DEN 319.84