• Ново
Пуканки Сад Сет - Партиски Материјали -

Пуканки Сад Сет - Партиски Материјали -

Buyers rating:
DEN 191.84

Износ

Светла камера акција. Пристигна филмска вечер со Овој Комплет Пуканки. Направете ги вашите вкусни пуканки со путер и фрлете ги во големиот сад за сервирање. Тогаш секој може да ги наполни помалите чинии со нивните поединечни порции. Овие чинии со пуканки се одлични за роденденска забава со филмска тема или семејна филмска вечер. Пластика. (5 парчиња по единица) сад за Сервирање 7 1/2" х 9" дијам. индивидуални чинии 3" х 5" дијам. Светла, камера, акција! Пристигна филмска вечер со Овој Комплет Пуканки. Направете ги вашите вкусни пуканки со путер и фрлете ги во големиот сад за сервирање. Овие чинии со пуканки се одлични за роденденска забава со филмска тема или семејна филмска вечер!, Црвено-Бели пруги за тој класичен филмски пуканки изглед., 5 парче во собата. 1 голем сад за сервирање и 4 помали поединечни чинии., Големина : сад За Сервирање, 7 1/2" х 9 " дијам. индивидуални чинии 3" х 5 " дијам., Материјал : Пластика.

Карактеристики

Производи во категоријата

Службена индустрија Сончеви дланки розово небо ботаничка и цветна фотографија Нерамената уметничка печатена wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Службена индустрија Сончеви дланки розово небо ботаничка и цветна фотографија Нерамената уметничка печатена wallидна уметност

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5ин

DEN 0.33
Bf панорамска загатка ast
  • Ново
Оценка на клиентот:

Bf панорамска загатка ast

Оваа сложувалка со сложувалка на Buffalo Games е прекрасен додаток на вашата колекција Се одликува со прекрас

DEN 1197.60
DesignArt 'Fern Plant Leaves Detaul
  • Ново
Оценка на клиентот:

DesignArt 'Fern Plant Leaves Detaul

Оваа исклучителна тропска платна уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа зелена тропска

DEN 768.00