• Ново
Балтимор Равенс-С. Престон Маскота По Ѕид Постер со Притискање, 22.375 34

Балтимор Равенс-С. Престон Маскота По Ѕид Постер со Притискање, 22.375 34

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Овој Тренд Меѓународниот Нфл Балтимор Равенс-С. Престон Маскота По 20 Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Нфл Балтимор Равенс-С. Престон Маскота По 20 Ѕид Постер Со Pushpins : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Photoart Сјај Постер Хартија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Карактеристики

Производи во категоријата