• Ново
Филаделфија 76ерс - Џоел Ембиид Ѕид Постер, 22.375 34

Филаделфија 76ерс - Џоел Ембиид Ѕид Постер, 22.375 34

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Овие Трендови Меѓународни Нба Филаделфија 76ерс - Џоел Ембиид 20 Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународна Нба Филаделфија 76ерс - Џоел Ембиид 20 Ѕид Постер : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај Сертифициран од Фсц. Подготвен за рамка или може да се закачи со помош на постер клипови, држачи или штипки. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Карактеристики

Производи во категоријата

Лига-Бекови Ѕид Постер, 22.375 34
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лига-Бекови Ѕид Постер, 22.375 34

Овие Трендови Меѓународната Нфл ЛигаОдбранбени 22 Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни

DEN 1.67