• Ново
Цик Меморија Систем Писател Двојна Врвот Маркер-Чиста Црна-MS660010

Цик Меморија Систем Писател Двојна Врвот Маркер-Чиста Црна-MS660010

Buyers rating:
DEN 687.84

Износ

Куретаке-Цик Меморија Писател Маркер. Овој маркер има двоен врв со фини совети (0,5 мм) и куршум (1,2 мм). Писателот е одличен за сите видови креативни букви и лавра. Идеален за занаети од хартија и проекти за печат. Овој пакет содржи шест маркери. Достапно во различни бои : секој се продава одделно. Во согласност СО АСТМ Д4236. Увезени. Овој маркер има двоен врв со фини совети (0,5 мм) и куршум (1,2 мм). Писателот е одличен за сите видови креативни букви и лавра. Идеален за занаети од хартија и проекти за печат. Овој пакет содржи шест маркери. Достапно во различни бои : секој се продава одделно. Овој маркер има двоен врв со фини совети (0,5 мм) и куршум (1,2 мм). Писателот е одличен за сите видови креативни букви и лавра. Идеален за занаети од хартија и проекти за печат. Овој пакет содржи шест маркери. Достапно во различни бои : секој се продава одделно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Moen Vichy Chrome Posi-Temp Tush туш
  • Ново
Оценка на клиентот:

Moen Vichy Chrome Posi-Temp Tush туш

Moen го поставува стандардот за исклучителна убавина и сигурен, иновативен дизајн од финишот за кои се га�

DEN 518.72
Ekena Millwork 1 2 W 1 4 D 1 2 H BEDFORD BRACKET, орев
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ekena Millwork 1 2 W 1 4 D 1 2 H BEDFORD BRACKET, орев

Убавите држачи за дрво и корбели се совршен избор за да дадат детали или поддршка на countertops, мантили, цен�

DEN 6661.28
Филтер за целосен воздух
  • Ново
Оценка на клиентот:

Филтер за целосен воздух

Целосен филтер за воздух Целосниот филтер за воздух е еквивалентна замена на OE што ги одржува специфика

DEN 1199.84