• Ново
Век Деца Бебе Момчиња Летни Облеки Постави Секојдневен Кратки Ракави Карирани Врвови Маица Шорцеви Костум

Век Деца Бебе Момчиња Летни Облеки Постави Секојдневен Кратки Ракави Карирани Врвови Маица Шорцеви Костум

Buyers rating:
DEN 169.28

Износ

Деца Момчиња Панталони Костум, Повик Улица Партија Кратки Ракави Круг Вратот Карирани Врвови + Врвка Кратки Панталони. Големина(см/инчи)ttttttttttttttttttttt tt/t12. 20 t Bust : t48t/t18.90 Tpants Должина : t23t/t9.06 пресврт : t36 t/ т14.17. 80Препорачана Возраст : t6-12 Месеци Ttops Должина : t33t/t12, 99 t Bust : t50t/t19, 69 Tpants Должина : t24, 5t/t9, 65 пресврт : t38t/t14. 96 . 90Препорачана Возраст : t12-18 МесециTtops Должина : t35t/t13, 78 t Bust : t52t/t20, 47 Tpants Должина : t26t/t10, 24 пресврт : t40t/t15, 75 . 100Препорачана Возраст : t18-24 МесециTtops Должина : t37t/t14, 57 t Bust : t54t/t21, 26 Tpants Должина : t27, 5t/t10, 83 пресврт : t42t/t16, 54 . 110Препорачана Возраст : t2-3 Годиниt Ttops Должина : t39, 5t/t15, 55 t Bust : t56t/t22, 05 Tpants Должина : t29, 5t/t11, 61 пресврт : t44t/t17. 32 . Спецификација . Материјал : мешавина од памук . Стил : секојдневен . Сезона : пролет, лето, fall . Карактеристики : мека, удобна, симпатична, убава, модерна. Шема : карирани . Пол : момчиња . Пакет Вклучувајќи : . 1 * панталони . 1 * врвови. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МЕК МАТЕРИЈАЛ : оваа облека за бебиња е изработена од висококвалитетен материјал за мешавина од памук. Мека ткаенина со функции за апсорпција и вентилација на влага, еластична и лесна, се грижи за кожата на вашето бебе. СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН : детските врвови имаат кратки ракави, кружен врат, карирана шема за печатење. Кратките панталони имаат врвка и боја на лепенка. МНОГУ ПРИЛИКИ : облеката за бебиња е погодна за рекреативни дневни прилики, како што се шопинг, забава, клуб, одмор, патување, фотографија итн. ЛЕСНО СОВПАЃАЊЕ : детските блузи и панталони може да се совпаднат со ветробран, палто, елек, спортски чевли или секојдневни чевли за да се создаде модерен стил на бебе. НЕГА И ПАКЕТ ЗА ОБЛЕКА : комплетот има 1 парчиња панталони + 1 парчиња врвови. Ве молиме измијте ладно или машинско перење, не избелувајте.

Карактеристики

Производи во категоријата