• Ново
Јужен Брег Риво 4-Фиока Градите, Чиста Бела

Јужен Брег Риво 4-Фиока Градите, Чиста Бела

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Современи Линии и Завршницаовој Комода За Фиоки Риво 4 има безвременски изглед и лесно се вклопува со секој декор. Современите линии се истакнати со закривената плоча, а металните рачки додаваат карактер и вредност на мебелот. Неутралниот, модерен стил го прави погоден за машки, женски или детски спални соби, обезбедувајќи многу простор за складирање во ова привлечно парче мебел.Практично Складирање и Организацијаовој комода од Колекцијата Риво е дизајниран само за построги простори! Одликувајќи се со 4 фиоки со детални метални рачки, комодата обезбедува многу простор за облека, постелнина или општо складирање, одржувајќи го вашиот простор организиран и уреден. Вклучени со метални слајдови за лесна и тивка употреба, нема потреба од борење за пристап до вашите работи. За ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ и ПОМОШ ЗА ВРЕМЕ НА СКЛОПУВАЊЕТО, ве молиме контактирајте не по телефон на 1-800-290-0465, текстуална порака на 915-800-2833 (може да се применат такси), е-пошта на услуги@ или пополнете формулар за барање дел на https : // / страници/контакт-us-en. Јужен Брег Риво, Современи Ковчези Со 4 Фиоки, ЧИСТА БЕЛА ЕДНОСТАВНОСТ И ЕЛЕГАНЦИЈА : оваа комода содржи 4 пространи фиоки, чисти линии и исечоци, сето тоа го прави совршен додаток на секоја спална соба. МАЈСТОР ЗА СКЛАДИРАЊЕ : комодата со своите 4 длабоки фиоки може да собере облека, играчки, постелнина и многу повеќе. Пространиот и цврст врв може да се користи за украси и додатоци што ви се потребни во секое време. СЕ ВКЛОПУВА НАСЕКАДЕ : Оваа комода не е наменета само за спални соби. Користете ги неговите модерни линии за да го измешате со секој мебел, во секоја просторија. Направено Во Северна Америка со нетоксични, ламинирани честички. Додатоци не се вклучени. 5-годишна ограничена гаранција. Било какви прашања? Контактирајте Го Јужниот Брег, достапен 7/7 : 1-800-290-0465 или . Потребно е склопување и алатките не се вклучени. Сите производи доаѓаат со јасен документ за склопување што ќе ве води низ сите чекори. Ако имате какви било прашања за време на собранието, не двоумете се да контактирате Со Мебел Од Јужниот Брег за итна поддршка. Оваа ставка се испраќа во 1 кутија. Димензии на кутијата : 47" (Л) х 20,25" (В) х 7,25 " (Ч) 102 фунти. Сите наши производи ги исполнуваат Или надминуваат северноамериканските безбедносни стандарди и нашето пакување е тестирано и сертифицирано за да се намали ризикот од оштетување за време на пратката. Исчистете со сува крпа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Примос Диа А-Рамка Тројно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Примос Диа А-Рамка Тројно

Едноставно Разновиден Сигурен Сакаме кога ќе се собере повик АРамката користи процес на чекање за пате�

DEN 9599.84
Рево Унисе Астон Очила За Сонце
  • Ново
Оценка на клиентот:

Рево Унисе Астон Очила За Сонце

Инспирирани од гроздобер Рево рамка, ја зедовме тркалезната форма и ја ажуриравме со двојна лента за ве�

DEN 351.84
Мочуришта Машки Свиок Средината
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мочуришта Машки Свиок Средината

Мочуришта Чизми На Отворено Мажи Се Наведнуваат Средно Нубук Пешачење Мрежа Кожа 71731 Машки Мочуришта Чи

DEN 799.84
Брада Основни Хечбек Автомобил Покритие, Основни Затворен Заштита За Автомобили, Повеќе Големини Одговара изберете:, - СУБАРУ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Брада Основни Хечбек Автомобил Покритие, Основни Затворен Заштита За Автомобили, Повеќе Големини Одговара изберете:, - СУБАРУ

Основниот капак На Автомобилот За Хечбек Брадавица нуди еднослоен, основна заштита од прашина и остато�

DEN 2.33
Ризи Хоум 106 92 Јорган-БТ1726
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ризи Хоум 106 92 Јорган-БТ1726

Rizzy Home 106" x 92" Јорган Bt1726 Ковингтон Постелнина Јорган е луксуз во тоа е најдобро! Ленената ткаенина е напр

DEN 1.00