• Ново
Долга маица за долги ракави на Денот на Свети Патрик, бебе и мали деца, големини од 12 метри-5Т

Долга маица за долги ракави на Денот на Свети Патрик, бебе и мали деца, големини од 12 метри-5Т

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

За среќното момче во вашиот живот! Тој може да биде празничен на денот на Свети Педи со оваа маица со кратки ракави со забавен графички принт и класичен дизајн на екипаж. Изработена во ткаенина од памук, оваа момчиња е совршен врв за да го прослави Денот на Свети Патрик и да се носи надвор, заедно со неговите омилени фармерки, џогери или шорцеви! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Контраст графички принт. Денот на маицата на момчињата на Свети Патрик од патот до славење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Начин На Славење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Начин На Славење

Додадете живописно прскање на боја во мешавината на вашата забава и не оставајте област неукрасена Со Н

DEN 0.67