• Ново
Начин да се слави велигденски светли разнобојни пластични велигденски јајца, брои

Начин да се слави велигденски светли разнобојни пластични велигденски јајца, брои

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Начинот со 12 точки за славење на Велигденски 43 мм светла повеќебојни пластични пластични јајца, сигурно ќе го извалкате вашиот следен Велигденски собир. Овој пакет вклучува 12 светли разнобојни пластични јајца кои сигурно ќе го добијат вашето малечко „јагниле“ за вашиот затворен или отворен лов на јајца на отворено. Можете да ги користите за да ги поставите велигденските корпи и торбите за добра за вашиот годишен велигденски собир. Секое јајце се отвора во центарот, за да можете да залепите третмани или играчки внатре. Додадете ги на вашиот сезонски приказ на таблети, цветен аранжман или празничен центар за да додадете поп боја и трепет. Плус, овие пластични јајца се еднократно, затоа чувајте ги за идните прослави! Со толку многу начини да се забавувате, ќе сакате да се занимавате со овој начин за да го прославите Велигденскиот 43 мм светли повеќебојни пластични пластични јајца. Пакет од 12 пластични велигденски јајца. Големина на јајце : 43 мм. Секоја од јајцата има повеќе светли бои, со што јајцата изгледаат како да се обоени дома. Јајцата се дизајнирани да се појават отворено и да се затворат затворени со леснотија. Работи со бонбони или играчки. Светлите бои обезбедуваат зголемена видливост и во затворен простор или надвор од тревата. Идеално за лов на велигденски јајца, полнила за корпи и забави. Направете совршен акцент на табелата или сезонска декорација. Дизајнот за еднократно користење ви овозможува да ги додадете во вашата колекција и да ги користите повторно следната година.

Карактеристики

Производи во категоријата

Начин да славиме змија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Начин да славиме змија

Овој пакет од 12 точки змии е одлична алтернатива за шеќерни третмани со оваа Ноќта на вештерките Чаша од

DEN 263.84
Начин да се слави виолетова лак
  • Ново
Оценка на клиентот:

Начин да се слави виолетова лак

Украсете го вашиот живот со начин да го прославите поклонот на Велигденската корпа Овој празничен лак м

DEN 311.84