• Ново
- Женски Дуксери И Дуксери - Смокинг Матурска Носија

- Женски Дуксери И Дуксери - Смокинг Матурска Носија

Buyers rating:
DEN 303.20

Износ

Ивпф-Женски Дуксери и Дуксери - Смокинг Матурска Костимвозрасен Унисекс Дуксер со Качулка. Тешка Мешавина. 8 мл/квадратни метри. 50% Памук / 50% Полиестер. Воздушно млазно предиво за помеко чувство и намалено пилинг. Двојно обложена хауба со кабел за влечење во боја. Шиење со двојна игла на рамото, отворот за рака, вратот, појасот и манжетните. Џеб за торбичка со двојна игла за дополнително засилување. Содржината на влакна варира во зависност од бојата, видете ја листата на бои за исклучоци.1 х 1 ребро со спандекс за зголемено истегнување и закрепнување. Ивпф-Женски Дуксери и Дуксери - Смокинг Матурска Костимвозрасен Унисекс Дуксер со Качулка. Тешка Мешавина. 8 мл/квадратни метри. 50% Памук / 50% Полиестер. Воздушно млазно предиво за помеко чувство и намалено пилинг. Двојно обложена хауба со кабел за влечење во боја. Шиење со двојна игла на рамото, отворот за рака, вратот, појасот и манжетните. Џеб за торбичка со двојна игла за дополнително засилување. Содржината на влакна варира во зависност од бојата, видете ја листата на бои за исклучоци.1 х 1 ребро со спандекс за зголемено истегнување и закрепнување. Прешрунк руно плете. Искинете ја етикетата. Класично Вклопување. Хедер Спорт бои : 40/60 памук/полиестер. Безбедност Зелена : Во Согласност СО АНСИ / ИСЕА 107. Многу удобен фит за носење цел ден и вашиот дуксер со качулка се вклопува како добро сакан омилен, со модерно модерно вклопување. Супериорен материјал без пот кој делува како најдобро празно. Толку е меко што ќе се заљубите во него. Се чувствува одлично на вашата кожа и убаво завеси. Овој смокинг Матурски костим унисекс дуксер џемпер е за мажи и за жени. Ние носиме големини ДО 5 XL. можете да го носите овој спортски дуксер со качулка со долги ракави додека одите во теретана, училиште или да го додадете во вашата викенд гардероба како суштинско значење. Тоа може да биде одличен подарок за некого,мора да го имаат руно, И Смокинг Матурска костим печатење е толку трендовски да се има. Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Супер лесен и флексибилен. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Пријатни Влечки Од Руно Куќа Мемориска Пена Крзнени Влечки За Топла Спална Соба Ѓон Против Лизгање Внатрешни Надворешни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Пријатни Влечки Од Руно Куќа Мемориска Пена Крзнени Влечки За Топла Спална Соба Ѓон Против Лизгање Внатрешни Надворешни

Пикадинис Женска Пријатна Руно Куќа Влечки Мемориска Пена Крзнени Топли Влечки За Спална Соба АнтиЛизг

DEN 319.84
Пејсетер Перформанси Заглавие, 70-
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пејсетер Перформанси Заглавие, 70-

Пронајдете го точниот дел Од Пејсетерот За вашето возило Дознајте Повеќе заглавијата на Пејсетерот се �

DEN 431.20
Ли - Светска Платформа Сандали Женски Рамни Сандали Летни Боемски Станови На Плажа Еластична Лента За Глуждот Удобни Апостолки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ли - Светска Платформа Сандали Женски Рамни Сандали Летни Боемски Станови На Плажа Еластична Лента За Глуждот Удобни Апостолки

Чевли Отворени Сандали На Плажа Дишечки Летен Ремен За Прсти Женска Тока Штрас Женски Слатки Сандали За

DEN 239.84