• Ново
-Дазс шербет, лимон, фл. Оз. Чаша

-Дазс шербет, лимон, фл. Оз. Чаша

Buyers rating:
DEN 135.52

Износ

Häagen-Dazs Lemon Sorbet е направен со сочни, лемони со сонце, за да се создаде курва, но слатка овошје сорбет, создавајќи моменти на сладок интензитет на овошје што трае на вашиот јазик. Со најдобрите состојки, вклучително и : концентрат на сок од лимон, шеќер, природен вкус и лимонска киселина, брендот Häagen-Dazs е посветен на правење на најдобрата можна дегустација на шербет. Се гордееме со користењето само на најдобрите состојки за да го направиме секој залак на нашиот шербет што ќе го сакаш. Häagen-Dazs Lemon Sorbet е направен со сочни, лемони со сонце, за да помогне во занаетчиството на курва, но сладок вкус, достапен во 14-мл. контејнер. Направено со најдобрите состојки, вклучувајќи : вода, шеќер, концентрат на сок од лимон, природен вкус, лимонска киселина. Häagen-Dazs Sorbet е без глутен, не-млечни, без маснотии и е целосно вкусно. Транспортирани со употреба на ладен метод на испорака за да пристигнат замрзнати. Одвојте еден момент да ги занесете вашите сетила со слатка награда што е под секој капак.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мекинац ISL на ilилберт ФД
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мекинац ISL на ilилберт ФД

Уживајте во богатиот, вкусен вкус на сладоледот на островот Jilилберт Мекинац Третманот со вкус на ванил�

DEN 1.67
Сладолед од чоколадо Умпква, Оз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сладолед од чоколадо Умпква, Оз

Краток опис не е достапен сладолед, чоколадо Смешен холандски сладолед од чоколадо со природни и вештач

DEN 3.33