• Ново
Јакна за кошула во стил на машка машка машка

Јакна за кошула во стил на машка машка машка

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

За поладното време и вашиот кул стил. Оваа машка јакна од кошула од Georgeорџ има дизајн сличен на пуфер кој служи како удобен слој кога ќе излезете надвор. Нагласено со лесно тело со два џебови на градите, оваа шахта е задолжителна за сезоната. Исклучиво на. Материјал : школка : 100% најлон; Поставена : 100% тафта обложена полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Редовно вклопување. Тежина : Средна тежина. Јака : јака од точка. Затворање : Затворање на копчето за предвремено копче. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 2 џебови на градите. Карактеристики : дизајн сличен на пуфер. Машка јакна од маица од маица од Georgeорџ.

Карактеристики

Производи во категоријата