• Ново
Украси Ноќта На Вештерките Страшно Украс Мини Анимирани Виси Тиква Сопственост

Украси Ноќта На Вештерките Страшно Украс Мини Анимирани Виси Тиква Сопственост

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Опис : декорацијата и тиквата се за сцени За Ноќта на Вештерките во различен дизајн.Постојат бамбус стап за да ги поправите украсите на ѕидотразличниот тип на декорација има различен дизајн, доволно за да ги задоволи вашите потреби.Големината е нормална што нема да зазема дополнителен простор, правејќи ја просторијата да изгледа ненаселена.Материјалите на газа и слама се издржливи, можете да го користите овој имот долго време, дури и следната година.Спецификација : Материјали : Газа, слама, бамбус стап.Боја : прикажи како слики.Големина : 34*16см.Забелешки : Случаен пакет, може да има повторувачки орнаменти.Ве молиме дозволете мало отстапување за податоците од мерењето.Вклучен пакет : 3* украси. Страшниот украс За Ноќта на Вештерките е костум за модерни стилови со слатко бебешко лице и нежна облека. Декорацијата може да се поправи со бамбус стап, заштедувајќи и време и труд. Постојат многу видови на украси, кои се доволни за декоративни потреби. Стоечката декорација е костум за сцени За Ноќта на Вештерките со извонредна изработка и мала тежина. Големината е погодна за нормална декорација со одличен ефект, нема да зазема толку многу простор.

Карактеристики

Производи во категоријата

Млазница за Миење На Шофершајбната дорман За Специфични Модели На Џип Доџ Одговара изберете: 2008 - ЏИП ЛИБЕРТИ, 2006-ЏИП КОМАНДАНТ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Млазница за Миење На Шофершајбната дорман За Специфични Модели На Џип Доџ Одговара изберете: 2008 - ЏИП ЛИБЕРТИ, 2006-ЏИП КОМАНДАНТ

Млазницата за миење затнат или протекување? Оваа млазница за замена одговара на вклопувањето и функциј�

DEN 2271.20