• Ново
Мажи Лесни Снежни Чизми Нелизгачки Кратки Чизми Работа Обична Кадифена Постава Чизма До Глуждот Црна 6

Мажи Лесни Снежни Чизми Нелизгачки Кратки Чизми Работа Обична Кадифена Постава Чизма До Глуждот Црна 6

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Опис : Пол : Мажи, Маж, Малестил : Чизми За Снег, Чизми До Глужд, Секојдневни Чизми, Зимски Чизми, Чизми, Зимски Чевли, Топли Чевли, Чизми За Патики, Високи Врвни Патики Тип На Шема : Цврста Боја : Црна, Сива (По Избор)Големина : САД 6, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Вештачки Материјал Од Велур : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Тип На Патент На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Висока Сезона : Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Празнични, Работни Карактеристики : 1. Топли зимски чизми, плишана постава, класичен дизајн на зимски чизми за патики, висина на глуждот, дизајн со патент.2. Мека кадифен поставата и кадифен полн јака обезбедува и удобност и додадена топлина во текот на целиот ден. Издржлив гумен надворешен ѓон за влечење на повеќе површини.3. Традиционални Стилови на Отворено со топла кадифена постава, одржувајќи ја ногата исклучително удобна во текот на целата зимска сезона на снег.4. Погоден За Повеќе Прилики : внатрешни и надворешни активности во студена зима. Совршен за снежни денови, дождливи денови, скијање, пешачење, риболов, шетање кучиња и други спортови на отворено, а исто така погоден за фармерки и панталони итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Мажи Снежни Чизми (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Земете Го Студот : повторно енергично ажурирање на нашата класика за ладно време. Издржлив, чувајте топло. Разновидноста и заштитата го прават ова совршено подигање за влажно, студено и снежно време. Дизајн : Класичен дизајн со тркалезни прсти, кој е во согласност со конструкцијата на човечките стапала. Големина патент дизајн направете го тоа лесно да се носат. Машките чизми зима имаат надворешност отпорна на нечистотија ни помагаат лесно да чистиме. Чувајте Топло : Изолација и топла школка со мека вештачка кадифен поставата, држете ги нозете топло и пријатно од екстремни временски услови, нека оваа зима повеќе не е ладна. Нелизгање : нашите снежни чизми за мажи се направени од мека гума. Дизајниран како шема што не се лизга, со супер зафат и водоотпорни перформанси. Ви овозможува да трчате или да одите на силен дожд без да се грижите за лизгање. ПРИЛИКИ : поради својот моден изглед, машките снежни чизми водоотпорни изолирани не се погодни само за снежни денови. Зимските чизми можете да ги носите на работа, да одите на шопинг, да одите на училиште, да патувате, па дури и да им ги давате на вашите роднини и пријатели на празници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Елкај Кварц Класик 33 22 10
  • Ново
Оценка на клиентот:

Елкај Кварц Класик 33 22 10

Елкај Кварц Класик 33 "х 22" х 10", Офсет 60 / 40 Мијалник Со Двојна Чинија Со Аква Поделба, Грејстон Карактерист

DEN 3.00
Диск Сопирачка Рампа Во Собата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Диск Сопирачка Рампа Во Собата

Акебоно Корпорација За Сопирачки, основачите на технологијата за керамички сопирачки и оригиналниот б�

DEN 3.33