• Ново
Екена Милворк 12В 51Х Америкрафт Две Еднакви Лувер Надворешни Ролетни Од Вистинско Дрво, Природен Канап

Екена Милворк 12В 51Х Америкрафт Две Еднакви Лувер Надворешни Ролетни Од Вистинско Дрво, Природен Канап

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Хавајските ролетни од дрво од манго се еколошки рачно изработен декоративен производ од дрво. Произведено од висококвалитетно дрво од манго дрво, карактеристично зрно дрво со текстура нуди златно-кафеави варијации на моделот. Овие издржливи, тврди надворешни ролетни стареат убаво, додека нудат одржлив градежен производ. Достапно во неверојатна недовршена оценка за дамки, подготвена или една од нашите долготрајни дамки од дрво во цврста боја, кои нудат издржливост од пукање и лупење. Хавајското манго дрво е многу посакувано занаетчиско дрво и сега е достапно во прифатливи, издржливи и еколошки надворешни ролетни. Хавајското манго дрво е еколошки и издржлив. Карактеристичните текстури и модели нудат прекрасен пар надворешни ролетни. Силата, густината и атрактивниот изглед веднаш ќе ја надградат вашата куќа. Достапно и во одделение за дамки и во различни убави, рачно обоени завршетоци. Одржливото Дрво Од Манго нуди достапен и еколошки производ на блендата. Изберете од класични и модерни дизајни на блендата.

Карактеристики

Производи во категоријата

Екена Милворк 15W 61 H Вистинско Вклопување Пвц Дијагонална Летва Модерен Стил Фиксни Ролетни За Монтирање, Ноќно Сино Без Ѕвезди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Екена Милворк 15W 61 H Вистинско Вклопување Пвц Дијагонална Летва Модерен Стил Фиксни Ролетни За Монтирање, Ноќно Сино Без Ѕвезди

Оваа иновативна линија На Вистински Фит пвц ролетни се издвојува со тоа што е проектсовршен по стандард

DEN 8437.12