• Ново
Традиционална површина за килим ориентална 'рѓа, распрскувач на затворено' рѓа, лесен за чистење

Традиционална површина за килим ориентална 'рѓа, распрскувач на затворено' рѓа, лесен за чистење

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Овој инспиративен традиционален ориентален дизајн медалјонски модел област ќе додаде допир на класа на кој било декор. Совршен за дневна соба, трпезарија, спална соба или каде и да сакате да го подобрите вашиот стил. Вакуум на поставување на висок куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Место чисто со вода кога е потребно. Традиционален килим од 2x3 област (2 'x 3') Ориентална 'рѓа, расејување на вграден затворен простор лесен за чистење. Добро одговара за влез, фоаје, влез, влезна врата. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со траен и лесен за чистење на полиестер. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен традиционален стил со примарна сенка на 'рѓа и акценти на' рѓа. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Карактеристики

Производи во категоријата

Подобри трендови на реката Рок Колекцијата со широко распространета широкопојасна влакна е изработена од влакна базирана на
  • Ново
Оценка на клиентот:

Подобри трендови на реката Рок Колекцијата со широко распространета широкопојасна влакна е изработена од влакна базирана на

Колекцијата на килими на River Rock Broadloom, кој ја прикажува бујноста и исклучителната убавина на чистата вол�

DEN 2.67
LOMAKNOTI RHANE ALENZI 3 '5' GREAT ABSTART ACCENT ACCENT
  • Ново
Оценка на клиентот:

LOMAKNOTI RHANE ALENZI 3 '5' GREAT ABSTART ACCENT ACCENT

Подигнете го изгледот на вашиот омилен простор со стилски вознемирувачки и шармантни неутрални тонови

DEN 416.00
- Алабама куќа поделен килим 33,75 x42.5
  • Ново
Оценка на клиентот:

- Алабама куќа поделен килим 33,75 x42.5

Покажете им на сите дека вашата куќа е поделена со fansубителите на умирање на овие два екипи на ривал Куќ�

DEN 3.33
Муо крава кујна или бања мат 24х36
  • Ново
Оценка на клиентот:

Муо крава кујна или бања мат 24х36

Перница кујнска душек или бања Мат 24х36 Анти матична кујна удобност Мат мери приближно 24 инчи за 36inches...

DEN 463.84