• Ново
24 Бела Современа Рачно Насликана Керамичка Рачно Изработена Подна Вазна Со Дизајн На Пердуви

24 Бела Современа Рачно Насликана Керамичка Рачно Изработена Подна Вазна Со Дизајн На Пердуви

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Големина : 7,75" W x 5,5" D x 24 " Рачно насликан пердув на керамички цилиндар елегантен дизајн за современ апелидеал да се наполни со гранки од бреза или цвеќиња - не користете со водаова е рачно насликана и рачно изработена затоа големината и бојата ќе варираат ?Добредојдовте современ стил во вашиот дом. Оваа рачно изработена керамичка вазна ќе покани свежи вибрации во секоја просторија поставена поради елегантната тркалезна форма и рачно насликаниот дизајн на пердуви. Без разлика дали има празна област на која му треба централен дел или бара да го олесни амбиентот во просторот за живеење, оваа вазна ќе додаде декоративна привлечност на декорот на вашата соба. Наполнете го со гранки од бреза или вашиот избор на цвеќиња. 24 " Бела Современа Рачно Насликана Керамичка Рачно Изработена Подна Вазна со Дизајн На Пердуви.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сета Кратка Вазна Потресена Сина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сета Кратка Вазна Потресена Сина

Облиците слични на скапоцени камења се поставени во прекрасна шема на оваа интригантна вазна...

DEN 0.33
14 Белата Порцелан Тунг Чи Вазна
  • Ново
Оценка на клиентот:

14 Белата Порцелан Тунг Чи Вазна

Класична ориентална цветна вазна, позната како "Тунг Чи" во античка Кина Завршено со модерна цврста бела

DEN 559.84
Нопална мала вазна зелена
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нопална мала вазна зелена

Со своите земјен тонови и потресената завршница, оваа дополнителна висока вазна ќе создаде убава позад�

DEN 0.67
Modbury Speckled Blue Art Glass Vase
  • Ново
Оценка на клиентот:

Modbury Speckled Blue Art Glass Vase

Оваа зачудувачка уметничка стаклена вазна од колекцијата Модбери е веднаш дома во дневна соба или трпе�

DEN 367.84
Црна кактус вазна црна и злато
  • Ново
Оценка на клиентот:

Црна кактус вазна црна и злато

Зачудувачко уметничко дело Нашата модерна вазна кактус во драматична црна боја со својата неверојатна

DEN 1.33