• Ново
Предвремени Клипови За Лента За Складирање 6 Пкг-Големи

Предвремени Клипови За Лента За Складирање 6 Пкг-Големи

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Предвремени Клипови За Лента За Складирање 6/Пкг-Големи Чувари На Меморија Ние Р-Клипови За Лента За Складирање : Големи. Организирајте ги вашите материјали за изработка со стил! Клиповите се прицврстуваат и исклучуваат од лентата за монтирање (се продаваат одделно) за лесен пристап. Овој пакет содржи шест големи пластични клипови кои одговараат на ленти со димензии помеѓу 1-1/4 и 1-3/4 инчи широк (лента се продава одделно). Увезени. ШКУ : БМВ34857304.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нов ГПД Компресор
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нов ГПД Компресор

Нов GPD 6512827 Компресор Висок Квалитет На Глобалната Делови Дистрибутери Компресор Внесете го типот на ва�

DEN 240.00
Херст Притисни Копче Прекинувач
  • Ново
Оценка на клиентот:

Херст Притисни Копче Прекинувач

Црн Кабел За Серпентина Со Копче;Висока Отпорност на удари влага и отпорност на прашина за Морски И тере

DEN 374.24