• Ново
Хилман Полиран Заеднички Нокти -

Хилман Полиран Заеднички Нокти -

Buyers rating:
DEN 135.68

Износ

Хилман Полиран Вообичаени Нокти се користат за општи апликации за дограма. Најчесто се користат во кадрирање и градежни работи, овие нокти се совршени за општи столарски проекти. Овие светли, полирани нокти имаат рамна глава и мазна, дебела нога за поголема јачина дијамантска точка. Вообичаените нокти се користат за столарија, општа конструкција и апликации за врамување. Светла завршница нуди мазен, сјаен изглед. Големото стебло спречува свиткување. Не се препорачува за употреба во третирана граѓа или кога корозијата е загрижувачка. Дијамантска точка и рамна глава за лесна инсталација и непречено седење. Во согласност СО ASTM F1667. Делови функција 6д денар големина. Ноктите мерат 2" долго. 14 парчиња по малопродажен пакет.

Карактеристики

Производи во категоријата