• Ново
Жу Жу Миленичиња Диви Куп, Активизија, нинтендо ДС, 047875764408

Жу Жу Миленичиња Диви Куп, Активизија, нинтендо ДС, 047875764408

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

ОЗНАКА ти си тоа! Трка низ чудесната Џуниверзум во џиновска игра на таг! Истражете го огромниот свет На Дивиот Куп Миленичиња Жу Жу користејќи возила, собирајќи добрите и напојувањата и играјќи со вашите пријатели Од Жу Жу. Трчајте, цртичка, скокајте, скејт, ски, возете и сурфајте низ соседството и шумата за да ги посетите другите Миленичиња Жу Жу за време на вашето патување! Брзина низ нивоата, или застанете и посетете ги пријателите На Вашите Миленици Жу Жу за да видите што прават! 10+ автентични Жу Жу Миленичиња : играјте со вашите стари омилени Како Парче или Г-дин Скудлс, или изберете еден од 17-те нови Жу Жу Миленичиња! Охрабрете го Вашето Милениче Жу Жу : чувајте го вашиот Жу Жу среќен со тоа што ќе ги нахраните, ќе им дадете вода, ќе ги четкате, ќе ги однесете на филмови и повеќе нивоа На Бонуси На Нинтендо Дси со специјални карактеристики на камерата дизајнирани специјално за нинтендо Дси. 35 нивоа за часови уживање Жу Жу Миленичиња : Див Куп, Активизија Снежна Бура, Нинтендоди, 047875764408.

Карактеристики

Производи во категоријата

Транспортна Треска-PlayStation 5
  • Ново
Оценка на клиентот:

Транспортна Треска-PlayStation 5

Класичниот жанр за симулација на транспорт има нов златен стандард со Транспортна Треска 2...

DEN 9584.00
Прекрасна Лиза НДС
  • Ново
Оценка на клиентот:

Прекрасна Лиза НДС

Прекрасна Лиза Ндс Насликајте нокти и додајте свој допир со светкави додатоци, нанесете шминка или дури

DEN 1.67
Мајмс Скај Херои
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мајмс Скај Херои

Однесете на небото за да го водите отпорот против Моркубус и неговата војска со беспилотни летала и да г

DEN 319.84
Симулатор за воз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Симулатор за воз

Atgames Уметноста на прецизност чекор во кабината на некои од најнапредните патнички возови во светот и го

DEN 547.68
Градови Во Движење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Градови Во Движење

Градови во Движење : Градови ВО САД е проширување за градбазирани масовен транспорт КомпјутерСимулациј

DEN 2.33
удрау Инстант Уметник
  • Ново
Оценка на клиентот:

удрау Инстант Уметник

Откријте го вашиот внатрешен уметник Со студиото удрау : Инстант Уметник и изразете ја вашата креативно

DEN 4784.00