• Ново
Мебел за гордост Mac Velvet Loveseate, морнарица сина

Мебел за гордост Mac Velvet Loveseate, морнарица сина

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Класичниот дизајн на софата, стил во средниот век му дава на оваа рамка од кадифена кадифена кадифена софа има карактеристичен изглед што ја воздигнува вашата добро опуштена колекција. Тоа е детали за тафтирани со копче Додадете рафиниран допир на кој било простор, додека неговата рационализирана силуета и квадратни раце се спојуваат заедно за да направат модерен изглед. Се одликува со копчето со тафтирано седиште и задната перница и завршени дрвени нозе. Вклучени се две булстерски перници. Вклучена перница. Модерен стил од средниот век. Квадратни раце. Кадифена тафтирана. Отстранливи перничиња : Да. Материјал за тапацир : кадифе. Дизајн : Стандард. Потребно е собрание : Да.

Карактеристики

Производи во категоријата