• Ново
Летен Морски Пејзаж Партија Бранови Облак Соба Декор Фотографија Позадини Персоналните Фотографски Позадини За Фото Студио

Летен Морски Пејзаж Партија Бранови Облак Соба Декор Фотографија Позадини Персоналните Фотографски Позадини За Фото Студио

Buyers rating:
DEN 398.40

Износ

Информации За Производот. Име : Снимање Позадина Крпа. Материјал : винил позадина, професионална беспрекорна фотографска ткаенина, пренослива, лесна и преклоплива. Печатење : дигитално печатење, посветли бои и висока постојаност на бојата. Квалитетот на производот е одличен, можете да бидете сигурни!. Можете да нарачате избор на обрасци од нашата продавница или можете сами да ги обезбедите и да ги прилагодите поединечно. Карактеристики : оригинален дизајн, независно дизајниран од професионални дизајнери. Широк спектар на апликации : може да се користи за фотографија во фото студио, декорација на ѕид, декорација на маса за десерти, банер за чоколадни шипки, позадина на фотографии, покана, прослава, прием итн. Совршен за сите видови настани, забави, родендени, колачи, фестивали и многу Повеќе Материјал : винил. Пакување : 1 парче ткаенина во позадина. Нема џебови; нема држач; нема светлина; Со Исклучок на пол кеси или клипови. Колапс испраќање. Оваа ставка е преклоплива и лесна за носење. Може да има набори. Доколку е потребно, користете пегла за пеглање на грбот, но не користете суво железо.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мажи 9. оз. Дрибленд Худ Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мажи 9. оз. Дрибленд Худ Пакет

50% памук, 50% полиестер; dryblend® wicking перформанси; Безбедност (Зелена целосно покривка зашиени; пилулаотпорн

DEN 527.84
Женски Хеланки Модни Жени Четкани Дебели Хулахопки Обложени Со Истегнување Топли Зимски Панталони Топли Хеланки Панталони До
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Хеланки Модни Жени Четкани Дебели Хулахопки Обложени Со Истегнување Топли Зимски Панталони Топли Хеланки Панталони До

Големина : XS Половината : 5671cm / 22.05"27.95" Колк : 7691cm / 29.92"35.83" Должина : 88cm / 34.65" Големина : S Половината : 6075cm / 23.62"

DEN 3.33
Зборувањеказа Тенок Телефон Случај Компатибилен За Samsung Galaxy S УЛТРА 5G, Тропски Сина Плажа Печатење, Тенка Светлина, Флексибилни,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зборувањеказа Тенок Телефон Случај Компатибилен За Samsung Galaxy S УЛТРА 5G, Тропски Сина Плажа Печатење, Тенка Светлина, Флексибилни,

Со задоволство ви го претставуваме Премиум Тенок Гел Тенок Телефон На Talking Case®Компатибилен За Samsung Galaxy S2

DEN 255.84
Монро Гас-Магнум Шок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Монро Гас-Магнум Шок

Инженер за да добиете повеќе милји од вашето возило, склопот На патната потпора ги вклучува сите потреб�

DEN 303.20
Бидете Активни Ѕид Постер, 14.725 22.375
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бидете Активни Ѕид Постер, 14.725 22.375

Овие Трендови Меѓународни Бидете Активни Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни �

DEN 2.33
Мики Руни Фото Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мики Руни Фото Печатење

Мики Руни Фото Печатење (24 х 30) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или примач на по�

DEN 0.67
Стерлинг Сребрен Прстен За Жени-Тинејџери Зелени Вистински Прехнит Скапоцен Камен Сребрен Прстен Големина 5. Рачно Изработен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стерлинг Сребрен Прстен За Жени-Тинејџери Зелени Вистински Прехнит Скапоцен Камен Сребрен Прстен Големина 5. Рачно Изработен

можете да го носите ова во секое време и секој пат од вашите барања Купете го овој накит за костими за ва�

DEN 303.84