• Ново
oneOone Вискоза Сива Ткаенина Цветни Ретро Шиење Занает Проекти Ткаенина Отпечатоци Од Дворот Широк

oneOone Вискоза Сива Ткаенина Цветни Ретро Шиење Занает Проекти Ткаенина Отпечатоци Од Дворот Широк

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

* Материјал : Вискоза * Техника : Ткаени.* Ткаат : Обичен . * Брои предиво : 30сф * 30сф.* Густина : 68*64.* ГСМ : 115 гсм. * Ширина : 56 Инчи. * Карактеристика : средна тежина,Нетранспарентна . * Употреба : Ткаенината Од Вискоза е совршена за летна облека, туника, фустани и блузи. * Нега на перење : Нега На Перење : средно перење во машина, Топло железо, Железо додека е влажно.* За Брендот : one Oone е едношалтер за сите љубители на ткаенини кои бараат различни материјали од ткаенина што ги користиме GOTS (Глобален Стандард За Органски Текстил) сертифицирано Мастило и хемикалии пред пост за производство на ткаенина, што ја прави нашата ткаенина и безбедна за повеќенаменска употреба.* П. С. Сите Наведени Ткаенини Ќе бидат отпечатени по нарачка и се достапни за продажба покрај Дворот. Секој редослед на едно печатење над 1 Двор ќе дојде во количина на максимална можна должина. Се обидовме да ја споменеме најдобрата можна боја на отпечатоците, но сепак, бојата за печатење може да варира според различните поставки за резолуција на мониторот и исто така може да покаже малку поинакви резултати од истите отпечатоци. Избравте : Вискоза - - - Мери Широк 56 Инчи (142 см). 80% Памук, 20% Вискоза. Овој Материјал Содржи Средна Тежина, Нетранспарентна.Ткаенината Од Вискоза Е Совршена За Летна Облека, Туника, Фустани И Блузи. Продадени Во Чекори Од 1 Двор (40" Или 100 см). Нарачувањето На Повеќе Дворови Со Ист Дизајн Ќе Резултира Со Една Количина Што Постојано Работи Во Максимална Можна Должина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дмкпв Женски Плус Големина Дуксери На Екипажот Женски Дуксери Со Патент Исечена Кардиганска Јакна Дуксери Со Качулка Со Качулка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дмкпв Женски Плус Големина Дуксери На Екипажот Женски Дуксери Со Патент Исечена Кардиганска Јакна Дуксери Со Качулка Со Качулка

Женски Дуксери Со Екипаж Со Плус Големина Женски Дуксери Со Патент Исечена Кардиганска Јакна Дуксери С�

DEN 639.84
Пренослив Саксија За Цвеќе Од Диносаурус, Саксија За Растенија За Саксии За Животни Од Диносауруси За Украсување Градина Саксија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пренослив Саксија За Цвеќе Од Диносаурус, Саксија За Растенија За Саксии За Животни Од Диносауруси За Украсување Градина Саксија

Пренослив Саксија За Цвеќе Од Диносаурус, Саксија За Растенија За Саксии За Животни Од Диносауруси За У�

DEN 351.84