• Ново
Плус Големина Женски Хеланки Цврсти Есенски И Зимски Тенки Секојдневни Панталони Панталони

Плус Големина Женски Хеланки Цврсти Есенски И Зимски Тенки Секојдневни Панталони Панталони

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

* Големина На ознака : 3 XL~6 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големина На Ознака3xl4xl5xl6xlwaist cm68697071 Waist inch26, 8 27,2 27,6 28,0 обем на Бутот cm56586062 обем на Бутот инч22, 0 22,8 23,6 24,4 Должина см99100101102 должина Инч39.0 39.4 39.8 40.2 Обем На Стапалото См28293031 обем на стапалото инч11.0 11.4 11.8 12.2 препорачана тежина/кг65-7575-8585-9595-105мерено пред да се истегне,познато како Поставени Рамни Податоци, ве Молиме дозволете отстапување од 1~2см* Ставка Ткаенина : 68% Памук+5% Спандекс+27% Најлон* Боја На Предметот : Црна(како што покажуваат сликите)* Состојба на Предметот : 100% Сосема Нова* Опис На Предметот : Плус Големина, Женска, Хеланки, Истегнување, Црна, Панталони, Пантсу Применлив пол : Женска Должина : Пантсу Шема : солидна колору сезона : пролет/aut Тема : Дневно* Содржина На Пакетот : 1*Панталони (Не Се Вклучени додатоци) Како Да Изберете Соодветна Големина? 1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Плус Големина Женски Хеланки Цврсти Есенски И Зимски Тенки Секојдневни Панталони Панталони. Направено од квалитетни материјали, ќе почувствувате чиста удобност во моментот кога ќе го облечете. Одлично шиење и внимателно избрани ткаенини за да можете да го носите во годините што доаѓаат. Бојата не бледне лесно при миење и ќе ја одржува во добра состојба. Мека, стилска и удобна за носење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Пуловери Блуза Мода Печатење Круг Вратот Долг Ракав Маица Лабава Вклопуваат Полите Долга Верзија Обичните Туника Блузи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Пуловери Блуза Мода Печатење Круг Вратот Долг Ракав Маица Лабава Вклопуваат Полите Долга Верзија Обичните Туника Блузи

Изработени од мек, растеглив и дишечки врвен материјал, ќе ви се допадне удобноста што ја добивате од ов�

DEN 0.33