• Ново
Babibeauty LED Light Bar 200-вати Возење Магла Надвор Од Патот Светла Троен Ред Водоотпорен Место Поплава Комбо ЗРАК LED Коцки Светла За ПИКАП КАМИОН SUV Брод, Пакет

Babibeauty LED Light Bar 200-вати Возење Магла Надвор Од Патот Светла Троен Ред Водоотпорен Место Поплава Комбо ЗРАК LED Коцки

Buyers rating:
DEN 911.68

Износ

Карактеристики : Осветленост : Моќна светлосна лента ПРЕДВОДЕНА од 240 вати, Висококвалитетни Лед чипови и проѕирна компјутерска леќа, ОВАА ЛЕД мешунка емитува 6000к чиста бела светлина, ефикасно го осветлува темниот пат во текот на ноќта. Комбо зрак : Соодветна комбинација на зрак на самото место и зрак на поплава за широко ширење и понатамошно осветлување на растојанието. Лизгачки држач за монтирање : цврстиот држач може цврсто да ја поправи светлосната лента. Земјотрес кога поминува низ солиден терен. Водоотпорна стапка : стапка НА IP67, беспрекорно заштитно куќиште со водоотпорен лепак, одлични перформанси на водоотпорен, отпорен на прашина и отпорен на земјотрес. Подобра дисипација на топлина : Специјално дизајнираниот профил на луминиум со термичка маст може да ја подобри способноста за дисипација на топлина. Спецификации : Боја : Црна LED Светла Боја : Бел Материјал : Abs Тип : 1,2(опционално) Напон : 6000k Моќност : 240w Излез : 20000lm Работен Век : 50,000 часа Големина На Пакетот : 15*11*9cm тежина : 675g Листа За Пакување : 2 € Осветленост На Работното Светло : Моќна лед лента ОД 240 вати, Висококвалитетни Led чипови и јасни леќи за КОМПЈУТЕР, оваа LED под емитува 6000к Чиста БЕЛА Светлина, Ефикасно Го Осветлува ТЕМНИОТ Пат во текот на ноќта. Комбо зрак : Соодветна комбинација на зрак на самото место и зрак на поплава за широко ширење и понатамошно осветлување на растојанието. Лизгачки држач за монтирање : цврстиот држач може цврсто да ја поправи светлосната лента. Земјотрес кога поминува низ солиден терен. Водоотпорна стапка : стапка НА IP67, беспрекорно заштитно куќиште w.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кралица На Саундтракот На Катве
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кралица На Саундтракот На Катве

2016 ослободување Музика Од Волт Дизни Пикчрс / еспн филмови биографска драма за угандско шаховско чудо �

DEN 1.00
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Мала жолта птица преплавена животински портрет портрет графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна
  • Ново
Оценка на клиентот:

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Мала жолта птица преплавена животински портрет портрет графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 671.84