• Ново
Колекција на ournoureенски женски џисша удобна пена се лизга на слајд рамни сандали

Колекција на ournoureенски женски џисша удобна пена се лизга на слајд рамни сандали

Buyers rating:
DEN 222.24

Износ

Сандалот „Jeysha Flat-Sole“ од колекцијата ournouree ќе ве однесе низ градот за секоја пригода со нивниот отворен плоштад. Нивната луцит луксузна веганска кожа, стил на слајд, дизајн со двојни опсези и детали за шестоаголни облици ќе ја задржат оваа сандала што одговара на секоја облека. За да ги задржите нозете удобни со секој чекор, нивната удобна пена од 4 мм tru ™ hinsole и затворање на лизгање ќе го сторат токму тоа. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Мена од човекот. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични чевли. Сандали.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Јадете само со вистинската количина на SAS со овие кадифен слајдови со крзно од крзно Дамека од Бринли Ко

DEN 2.00